Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Bad ek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z TS:Bad ek

 

2. Kto zawinił / problem:troche ja

 

3. Opis sytuacji / problemu:ale siedzimy na kanale a ja mowie w zartach ze jak cie kopne to wylecisz przez okno a ten mi bana na 24h no bez przesady za takie cos to ban max na 1h a nie na 24

 

 

 

prosze o skrócenie bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Że by tak se zartować to trzeba wiedzieć z kim i trzeba ta osobę trochę poznać jak byś dobrze znal to by bana nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi, ale ja na pewno Ci bana nie skrócę. Nazbierało się troszkę :)

 

Obrażałeś wczoraj admina na TeamSpeaku3 (nie było mnie) + ukazałeś kulturę przeklinając co chwile + twoje żarciki na poziomie podstawówki. Odczekaj, przemyśl sprawę. Może będziesz mniej wulgarną osobą do adminów jak i do graczy.

 

 

 

Tyle ode mnie.

 

 

 

@edit. Super HadeQ. Wypowiadasz się nie znając sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

nie bylo cie to z kad wiesz ze kogokolwiek obrazlem widze ze nie ogarniesz swojej rangi takze nie zaslugujesz na niom

 

 

 

 

Nie zasługuje na "NIOM" :) Zgadza się.

 

Zaraz osoba się wypowie, którą obrażałeś.

 

Więc już dosyć się skompromitowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Badek wiedze ze ty regulamin znasz bardzo dobrze za taki tekst ban na 24h a wczoraj nie wyzywalem zadnego admina wjec nie klam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PeQ ty również nie masz dowodów na swoją niewinność.

 

HaPeK nie mógł nagrywać ponieważ na kanałach publicznych jest zakaz nagrywania.

 

 

 

PS. Bad ek "3. Opis sytuacji / problemu:ale siedzimy na kanale a ja mowie w zartach ze jak cie kopne to wylecisz przez okno a ten mi bana na 24h no bez przesady za takie cos to ban max na 1h a nie na 24 ". Jak widzisz Opis sytuacji jest od tego by się z nią zapoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no dobrze ale badek mu kazal przyjsc i to napisac a ten sie go slucha

 


 

ale z reszta to nie w tej sprawie tu jestesmy tyko o skrucenie bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obrażałeś haPka chciał porozmawiać z jupikiem haPek powiedział żebyście się na chwile zamknęli i ty razem z Cristofem zaczęliście go obrażać od rudych frajerów itd. nawet na rodziców wyjechałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


haha smieszny jestes w tej chwili tyko powiedzialem ze przyszedl do jupika w sprawie postu o moderatora i ze sie podlizuje i nie wchodzilem na rodzicow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

PeQ ty również nie masz dowodów na swoją niewinność.

 

HaPeK nie mógł nagrywać ponieważ na kanałach publicznych jest zakaz nagrywania.

 

 

 

PS. Bad ek "3. Opis sytuacji / problemu:ale siedzimy na kanale a ja mowie w zartach ze jak cie kopne to wylecisz przez okno a ten mi bana na 24h no bez przesady za takie cos to ban max na 1h a nie na 24 ". Jak widzisz Opis sytuacji jest od tego by się z nią zapoznać.

 

 

 

 

Trzeba poznać obie wersje sytuacji aby oceniać. Za darmo na pewno bana by nie otrzymał.

 

 

 

@Peq może przestaniesz pisać fałszywie, znajdzie się na pewno kilku świadków co byli na kanale. Skończ spamować bo dostaniesz ode mnie prezent w postaci %'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yhym tak tak tylko że nie przyszedłem po to do jupika żeby się podlizywać tylko pogadać na inny temat tobie się tłumaczył nie będę, a twoje zachowanie zostawię bez oceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skracam bana do 5 Godzin jeżeli taka sytuacja się powtórzy na sto procent dostaniesz na 1 dzień bana wczoraj ode mnie dostałeś 2 kicki i sie uspokoiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...