Skocz do zawartości
Sadzik

Chyba najwyższy czas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem powiedzieć że "spadam" : sprawy szkolne (matura itd.) , dziewczyna i inne obowiązki . Chciałem sie pożegnać przede wszystkim z: Rastaman , GBL , Sikora , Verus , Anuluj , BakuBaku , TWS , Frig , Jupik , Haczus , Sreberko , Aquax , Sheen , wszystkich mixowych znajomych i cała sieć Multi-Head .

 

Będę może co jakiś czas wpadał do Was na mixy .

 

Zyczę miłej gry i rozwinięcia jeszcze bardziej Waszej sieci .

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Sadzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miło było Cię poznać. Rozumiem, że razem z pożegnaniem rezygnujesz z administratora na serwerze BF2. Mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzał. Życzę Ci powodzenia w szkole i w sprawach prywatnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eh szkoda :D Mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzał tak często jak tylko się da ^^ Powodzenia w nauce i w życiu :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No szkoda ;c Nie będzie kogo karać przez jakis czas na mixach ;d Ale wróć jak najszybciej do nas :D I powodzenia w problemach i w nauce :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szybko za nami zatęsknisz ;). A tak na poważnie trzymaj się ciepło i wpadaj częściej niż czasami. Troszkę rozrywki elektronicznej nie zaszkodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj pominąłeś pominąłeś :P Ja miałem maturę w maju i powiem, że Twoje "spinanie się" jest raczej zbędne :D Wystarczy, że zaczniesz jakiekolwiek powtórki miesiąc przed i tyle ;) Też miałem się spiąć w trzeciej klasie, a nic z tego nie wyszło :D np. trzy dni przed maturą z j.polskiego zacząłem czytać streszczenia :D Do matury z matematyki zacząłem przygotowania właśnie miesiąc przed, bo pisałem rozszerzenie i najbardziej mi na niej zależało, a do angielskiego przygotowywałem się pół godziny przed wejściem na salę (też pisałem rozszerzenie) i zdałem lepiej niż się spodziewałem więc naprawdę sam się przekonasz, że takie "spinanie się" nie ma sensu, bo i tak nie będziesz się jakoś wybitnie przygotowywać (wiem jak było u mnie i moich znajomych) :D Daję Ci miesiąc (nie więcej) i czuję, że wrócisz z nudów :P

 

 

 

P.S: Dostałem się na kierunek, na który jakby ktoś mi wcześniej powiedział, że się dostanę, to uznałbym go za świra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...