Skocz do zawartości
Gość

bay:*

Rekomendowane odpowiedzi

SIemanko chciał bym sie z wami pożegnać bede wchodzil od czasu do czasu na froum tak samo na coda wiec nie martwcie sie a i na tsa tez.

 

odchodzę z takiej przyczyny ze mam już dość tego wszyscy odchodzą z coda

 

znaczy juz zostalem pozbawiony ragni przez to ze naszego ukochanego sm jupika ktory uwaza sie za bustwo nawet gimbusem nie mozna go nazwac a nim jest (powodzenia w szkole jak ktos cie nazwie gimbusem a ty sie poplaczesz) co by tutaj dodac hm pozdrawiam wareczke staszka magika slp

 

cala familie coda i tak samo mixowych kolegow jak lovany cowboya sikora tws varga blantosia femarixa zordona krzychu dodka bakubaku slodziaka toxica vintraxa .

 

wiec narazie i pa moze kiedys znow bede adminem ale nie wiem watpie w tej chwili narazka i czesc moje kochane misaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Narazie. Nie tylko ta sprawa wplynela na utracenie twojej rangi. Bylo na Ciebie bardzo duzo skarg i innych czynnikow na utrate administratora Cod Mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie na "Gimbusa" sie wkurzyłem tylko na to że jak Admin może pisać takie rzeczy na say @ zrozum say @ nie jest od witania sie, czy określania kto kim jest.

 

 

 

 

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I kto mi teraz wytłumaczy co tu się dzieje.

 

 

 

Jupik... Koledzy[przeważnie z gry] nadają sobie różne miana i te bardziej i mniej obraźliwe jednak nie wpływa to na nic ze względu na to, że to są zwykłe żarciki.

 

Nie powiesz mi chyba, że nigdy nikogo dla żartów nie przezwałeś.

 

 

 

Co do Y@... Egoizm się tutaj przejawia ponieważ jeszcze nie tak dawno sam się witałeś korzystając z czatu przeznaczonego do przekazywania wiadomości przez adminów. Nie wiem dlaczego tak postąpiłeś, jednak sam wiesz jak jest.

 

 

 

Co do ciebie Pozdro... Nie wypada powiedzieć siema[sam już w sumie nie należę do sieci - odszedłem z MH] dlatego powiem narazie... Tylko dlatego, że jestem pewien, że jeszcze będę miał okazję z tobą porozmawiać. Ortografia to nie twoja mocna strona, jednak gdy jeden z drugim admin olewali sprawę ty dopilnowałeś porządku na serverze jakich byś aquax komentarzy nie słyszał.

 

Skargi będą zawsze i często bezpodstawne...

 

 

 

Teraz pewnie usłyszę kilka nie miłych komentarzy od kogoś, ponieważ zachwiałem idealnym[ironia] porządkiem.

 

 

 

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem moimi słowami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do witania. Można się witać na SAY@, ale za choćby najmniejsze oczernianie graczy czy członków z teamu na SAY@ sam bym chętnie nastukał po ryjku. ;) Nazywasz go gimbem. Może go to obraziło. Ale idąc w tą stronę powiedz jak Ciebie nazwać? Jak nazwać kogoś, kto nie potrafi pisać poprawną polszczyzną? Kto nie ma pojęcia od czego jest interpunkcja ( np.: Przecinki )? Nie potrafię znaleźć określenia na kogoś takiego. Skoro GIMB Cię przerasta intelektualnie, to tylko pogratulować. Żeby nie było. Żegnam - ozięble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A teraz taka sprawa , wszyscy mówią ortografia ortografia ortografia

 

a 35% ludzi z tego forum pisze poprawnie dlatego że ma podkreślane błędy.

 

BounDerr, on może nie ma głowy do tego, może ma Dysortografie ?? pomyślałeś może o tym.

 

Pisząc że gimb go przerasta to go w tym momencie obraziłeś, ja mam kolegę w klasie który uczy się bardzo dobrze ale jego ortografia jest na poziomie krytycznym i dla czego ? bo ma Dysortografie.

 

Człowieku, że ktoś robi błędy to nie znaczy że jest od razu małolatem czy niedorobem tak jak niektórzy mówią albo analfabetą jest po prostu k**** j***** mać CHORY TO JEST TAKA CHOROBA !!!!!.

 

Wywyższasz się swoim inteligentem a tutaj kurde widać jaki właśnie jesteś inteligenty do******** się kurde do ortografii chłopaka który być może ma tą dysortografię a ty o tym nie wiesz i się z niego śmiejesz.

 

BounDerrku inteligentni ludzie nie powinni się przemęczać szukając znaczenia dysortografii , więc ci je pisze.

 

Dysortografia - specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania.

 

 

 

Co do pożegnania, narka fajny był z cb gość i fajnie się grało z tobą na COD MOD'zie i gadało na ts.

 

Do zobaczenia.

 

 

 

PS: Zamknijcie temat bo zrobi się zaraz spam

 

 

 

/+10% słowa / Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nurku, może i jest chory, co mnie naprawdę nie interesuje. Dla mnie może mieć downa, parkinsona i być rudym szczylem bez jednej nogi. Naprawdę mam to głęboko. Może i go obraziłem, ale skoro on nie ma szacunku dla młodszych, dlaczego ja mam mieć szacunek do niego? Jeżeli mamy być traktowani równo, to niech on też tak traktuje wszystkich. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nie obrażam nikogo bez powodu. Poza tym, dla Twojej wiadomości, z dysortografii można łatwo się wyleczyć, chociażby przez częste pisanie, czy nawet te podkreślenia na forum przec co

35% ludzi z tego forum pisze poprawnie dlatego że ma podkreślane błędy.

 

Więc reasumując mój off top. Jeżeli ktoś kogoś obraża, kogo ja szanuję, to ja też go będę obrażać. Skoro nie ma on szacunku do innych graczy, to dlaczego ja mam mieć szacunek do niego? Pomyśl nad tym, a jeżeli chcesz o tym ze mną porozmawiać, zapraszam na PW bądź na steam. Przepraszam za mój off top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wierzę, że jeszcze nie jednego soczystego HS załaduję Ci na mixie ;>

 

 

 

 

 

Ostrzegam cie nie dam 10% lecz patrz na daty jeżeli piszesz. Pozdro powrócił więc po co się z nim żegnasz ? :) // JupiczeK

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...