Skocz do zawartości
Malu

Kulturystyka :D

Rekomendowane odpowiedzi

Ja codziennie trenuję bajceps otwierając lodówkę.

 

 

 

Jeszcze w styczniu 2014 roku 100kg podnosiłem na płaskiej. Ale od lutego praktycznie żadnych ćwiczeń i tak przez cały rok. W tym miesiącu wracam na siłownię. Czekam tylko, aż kolega załatwi mi karnet po niższej cenie.   :sumo:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kulturystyka nie jest raczej dla każdego. Trzeba mieć jednak te predyspozycje.. Jakby nie było to dźwigałem kiedyś ciężary. No, ale z racji wykonywanego zawodu, przerzuciłem się na treningi cardio, beztlenowe bla bla.. Mega aktywność, setki spalonych kalorii, tłuszcz po treningu zbieram z podłogi heh A tak sobie zarzucam poczuciem humoru ;)

Poza tym moją perełką są nogi. Mmm... W rurki się nie zmieszczę, może dlatego ich nie toleruję. Bez urazy i spiny do korzystających z ich wygody. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega wyżej napiał kulturystyka nie jest dla każdego. Sam zaczynam się tym interesować mam diete z ograniczonymi porcjami dziennie i wyliczonymi kaloriami. Chodze na siłownie, mojim konikiem są bicepsy i tricepsy ^^ . Moje wymiary to 37 cm w bicepsie  :)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, usually cheater napisał:

Ja nie dawno zacząłem trenować kalistenike ;)

Świetna sprawa. Naprawdę potrafi wycisnąć z człowieka ostatnie poty. Najważniejsze to nie poddawać się i zamiast przestać trenować, to dodać jeszcze jedno powtórzenie więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...