Skocz do zawartości

2 propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do przedstawienia 2 propozycje. Dodam iż mówiono o nich już, lecz żadnej nie ma obecnie na serwerze.

 

1. Tester.

 

Polega to na tym iż na nicku Tester byłyby dostępne wszystkie klasy premium + ew. jakiś lvl. Wszystko po to aby móc sprawdzić jak daną klasą się gra. Można by być maksymalnie jedną mapę na owym testerze.

 

2. lvl na start

 

Myśle że nic nie ułatwi początku gry bardziej niż troche lvli na start. mówię tutaj o ilości do 21 lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

1. na NIE bez sensu każdy po kolei by wchodził na to i utrudniał gre nawet przez tą jedną mape

 

2. Byłbym na TAK ale takie coś można dodać w zwykłych klasach nie w premkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Pierwsza propozycja niezbyt mi się podoba bo co jeżeli więcej niż jedna osoba chciała by potestować w tym samym czasie?

 

Niektórzy specjalnie grali by na testerze żeby móc poirytować innych.

 

 

 

Co do drugiej: jest znacznie lepsza.

 

Wiadomo jak trudno jest zacząć przysłowiowemu "zieleniakowi" w godzinach szczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Beznadziejny pomysł. Wyobraź sobie całą mapę w ninjach, a jednego "ADMIRAŁA" który już wykorzystał swoją mapkę...

 

Jeżeli ktoś chce przetestować klasę to niech ją kupi albo wygra w jakimś konkursie.

 

 

 

2. Na Coda się wchodzi by nabić jak największy level... To co wszystkie starania kogoś kto nabijał 100lvl mają iść do diabła bo ktoś nie umie sobie sam lvl'a nabić?

 

Niech zostanie jak jest...

 

Na start to może od razu 101lvl hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tutaj mi chodziło o 1 taki nick tylko. Tylko jedna osoba mogła by grać na nim jednocześnie. Gdyby ktoś grał dłużej niż mapę na tym nicku by dostawał kicka/bana na 5 minut i myślę że to by poskutkowało, ale rozumiem także wasze wypowiedzi.

 

2. Nie chodzi mi o ułatwienie w jakikolwiek sposób gry. Raczej miało by to pomóc nowym graczom, aby mogli cokolwiek zrobić na mapie, a nie tylko padać jak mięso armatnie. To naprawdę zniechęca. Wyobraź sobie masz max 10 lvl a na serwie wszyscy 50-150 i kończysz ze statystykami 2:20. Czy to zachęcało by do dalszej gry? 20 lvli myślę aż takiej przewagi nie da, ale na początek zawsze pomoże. 20 lvl można wbić w 1 do 3 map więc myślę aż tak bardzo gracz nie byłby do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHe trochę śmieszne :D na zwykłym codzie ten 21 lvl na stat to zbrodnia a na codzie 45k na start 3k lvl to cud miód malinka :S ale ogary z was :D klepiecie na jedno a na 2 jest odwrotnie :S hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to propozycji nr 1 jestem za ale w innym typie. H@ móglby zachęcić wszystkich do kupienia premki w ten sposób że wszystkie dajmy na to przez 3-5 dni były by darmowe. KAŻDY mogłby nimi grać i przekonać się do ich kupna. Pózniej lvl niebyłby dostępny bez kupienia premki :]

 

 

 

Propozycja 2 zbytnio mi się nie podoba. Co jak co ale dawanie 21 lvl od razu to jakoś mi się nie podoba. Niech się namęczy'' troszke na początku :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...