Skocz do zawartości
Gość

Od Evv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

No wiec tak :) . Duzo z was sie o mnie wypytywalo co i jak wiec pisze " pozegnanie " . I z gory prosze by h@ oraz parowy z coda sie nie wypowiadaly ( po za wareczka , trikerem . bad`ka i mordercy bo ich lubie ) .

 

Wiec zaczynam :) . Bardzo mi sie podobalo z wami wspolpracowac najbardziej z chlopakami z dd2 i ffa jak i reszta z forum:) . Mozna powiedziec ze ciezko mi sie z wami pozegnac ale tak musi byc . Bo wielu z was bedzie mi brakowac .

 

Szczerze slowa podziekowania kieruje do " moich chlopakow " z DD2 ze wzorowa pomoc i utrzymywanie serwera oraz nienaganna prawie prace . Duzo rzeczy przemilczalem co sie dzieje na serwie dla dobra was i serwera .

 

Dziekuje rowniez chlopaka z UBT i FFA , zawsze mozna bylo sie z wami posmiac pogadac o wszystkim .Pierwszy raz mi sie tak podobala wspolpraca z ludzmi ktorych znam tak krotko a tak bardzo sie zzylem ( nie wiem jak sie pisze to slowo :D ).

 

Chcialem jeszcze duzo rzeczy tutaj napisac ale calkiem wylecialy mi z glowy . Bardzo bedzie mi was brakowac przez dlugi czas tych rozmow wieczorami na u@ z siwym , good kim maad city , nuterzy , soutl4 i z wieloma innymi . A najbardziej z hatinovem ktoremu

 

mozna bylo sie zwiezyc ze wszystkiego i ktorego polubilem jak brata .Zajebisty chlopak i mam nadzieje ze z nim kontakt mi sie nie urwie . Ze wroci do zdrowia i bedzie tak radosnym chlopakiem jak do tej pory . Amelia <3 ( wtajemniczeni wiedza o co kaman ) .

 

Dobra nie wiem co mam wam jeszcze napisac . Wiec jeszcze raz dziekuje wszystkim za pomoc i wiele innych rzeczy za poswiecony czas serwerowi jak i mnie . Mam nadzieje ze wiekszosc z wam nie zapomni o mnie zbyt szybko , kocham was chlopaki , sory ze tak bez skladu i wgl .. ale chcialem zeby cos bylo odemnie . Pozdrawiam Evv .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Evviva Larte - słynny Buntownik, farmer i zbieracz złota w kopalni rudy miedzi.

 

Ciężko mi to pisać, a co dopiero czytać. Dla mnie to jest nie pojęte, że tak wszystko nagle "z dupy" się zepsuło. Mnie, jak i pewnie reszcie chłopaków jak i dziewczyn, które Cię znały też będzie Cię brakować.

 

Ja dzięki Tobie się tu znalazłem, i Tobie zawdzięczam to, że tutaj jestem. Byłeś zajebistym Adminem, a co do Amelii, to nie ma takiej zabawy, bo ja się tak nie chcę bawić xD To ja dziękuję za wszystko :) Nom, jo Cię też kochom wariacie <3 Jeżeli taka twoja decyzja, trzeba ją uszanować . :c Ból zostanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gdy zaczynałem tutaj grę, byłeś pierwszą osobą, która z niewiadomych powodów mówiła mi "cześć good" na serwerze. Wysłałem zaproszenie na steam i tak się potoczyło :)

 

Dzięki za wspólne rozmowy i grę. Wszystkie porady i głupoty.

 

Nie wiem co tu jeszcze napisać, jestem w szoku całą sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja też jestem w szoku byłeś najlepszym adminem ,ale cóż twoja decyzja...

 

Dziwie się ,że tak nagle odchodzisz musiało stać sie cos ,ale to juz nei moja sprawa.

 

Narka i trzymaj się mam ndzieje,że jeszcze keidyś wpadniesz na MH.

 

P.S-Straciliśmy właśnie najlepsze go admina na MH :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oj Tomuś Tomuś ;) Nie wnikałem całkowicie w sprawę, ale coś za łatwo się moim zdaniem poddałeś ;) Trzeba walczyć o swoje i się z niczym nie kryć ;) Mi z Tobą również się fajnie współpracowało Ty no life :P Mi niczym nie zawiniłeś i nie rozumiem do końca tego, co się stało, ale życzę Ci powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oj eviva ja z toba to pisalem zanim podanie na coda zlozylem czesto wchodzilem ze dd2 zeby ci karac gadanie z toba 2 dni bez spania ostro bylo jak dla mnie byles najlepszym typem na serwerowni jaki byl dotychczas jako s@ admin opiekun ubt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tomaszu kilka słów ode mnie, dziekuje ci za wszystkie rozmowy zawsze się zajebiście z tobą gadało i grało, to że odszedłeś jeszcze pozostanie w pamięci wielu z nas, no ale cóż to była twoja decyzja, nam pozostał tylko smutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż. Evviva ziomek ; D

 

Dobrze mi się z tobą dogadywało i "pracowało".

 

Dużo gadaliśmy, a że sprawa wyszła jak wyszła no to cóż.

 

Jednak myślę, że jesteś zadowolony z "ostatniego aktu" :D.

 

 

 

PS.[Jeżeli to czytasz- a tak tam bez konta :D] To jak pójdziesz do sklepu to kup mi Lay's Cebulowe. A potem 138km z buta żeby mi je dać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż poznałem Cię przed "rezygnacją". Praktycznie całą noc z Tobą gadałem, żaluję, że Cię wcześniej nie poznałem. Szkoda, że Ci psychika padła przez niektórych adminów. Ale tą wiadomość mogłeś sobie darować, ostro przesadziłeś. No cóż bywaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmm... Byłeś fajnym ziomkiem. Wszystko było można Ci powiedzieć. Zasłużyłeś na te 4 posady co miałeś, tyle, że nie wytrzymałeś. Mam nadzieję, że gadać dalej będziemy ? ;)

 

 

 

My Ci również bardzo dziękujemy za współprace i to, że z nami wytrzymałeś (ze mną :D )

 

Żegnaj ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mowiac szkoda, ze stalo sie to co sie stalo. Byles w porzadku ziomek, jeszcze gdy mialem Admina na DD2 pamietam jak zawsze pisalismy na u@ :P, zawsze moglem z Toba szczerze porozmawiac. Naprawde jest mi przykro z tego powodu ;/ Chcem tylko powiedzec, ze bardzo dziekuje Ci za to co zrobiles dla sieci i dla mnie :PxD . Żegnaj ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No cóż fajnie się z tobą gadało na steam w dzien jak i w nocy.

 

Zawsze byłeś pomocny i udzielałeś paru porad co i jak.

 

Szanowałem cię jak brata, ale po kilku zdaniach innych os. nie powinieneś się od razu podawać, zawsze walcz o swoje.

 

Mam nadzieje że pogadamy kiedyś jeszcze na steam bo w tej chwili nie mam z kim gadać :P

 

Powodzenia w real"u jak i w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Żegnaj ziomku , fajnie mi się z tobą pracowało , szkoda że zakończyłeś przygodę z m-h w taki sposób. Bywaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ehh... na każdych przychodzi pora ;( Cuż... żegnaj, dziękuję ci za dobre rady i chęć pomocy. Pozdro evv :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak oto pożegnał się ze mną Evviva, cytuję z gg:

 

 

 

"Hej hej chuju :* . Pewnie sie dziwisz ze taki jestem nie ? :) . Widzisz tylko to co chcesz itd

 

A ten pedofil to pasuje do Ciebie ;) Gdy widzisz corke nago to twoj kutas juz chasa nie ?:) . Widzisz ..

 

Jestes zerem a nie h@ , bo adminow znam z innych serwerow po za codem . A wszyscy Ciebie oklamuja i jada po Tb jak po psie .

 

O wszystkim nie mowilem dla dobra serwa bo tylko umiesz wyjebac kogos . Taki buc z Ciebie . A na inne serwy wchodzilem jak tylko info

 

dostawalem . Bo po siedzeniu calej nocy to troche bylo meczace , dlatego wolalem chwile pobyc na forum bo mialem rangi ubt itd ..

 

Ale ty slepy jestes jak dziurawy kondom . I przeszkadza ci ze ktos chce pobcy na forum :D bo przeciez tam nie poznam ludzi z innych serwerow niby nie

 

 

 

ahaha... dobra . idz tam sie dobierac do corki pedofilu :) . Pewnie dlatego sie z nia nie mozesz widywac normalnie tak czesto . Cya bocie ;)".

 

 

 

Tego dnia napisałem, żeby więcej czasu spędzał na serwerach a nie na forum, bo od tego są moderatorzy. Jak również dodałem, że jeżeli chce zajmować się tylko dd2 to może chce wrócić do opiekuna. Później już otrzymywałem od niego same obelgi w stylu jak powyżej.

 

Tyle z mojej strony.

 

 

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

I macie swojego evive Downa ktory wyzywa innych ;) Kiedys byl wporzadku ale Psychika mu sie na łeb walnela z mojej strony to tyle .

 

 

 

 

Po pierwsze skoro masz pisać takie posty to już lepej przemilcz...

 

A po drógie wątpie ,że go znałeś pisząc o nim takie bzdury (w sumie ja też go nie znałem ,ale był na serwie zawsze).

 

Zastanów się co twój post wniósł do tematu i napisz pod spodem.

 


 

 

Tak oto pożegnał się ze mną Evviva, cytuję z gg:

 

 

 

"Hej hej chuju :* . Pewnie sie dziwisz ze taki jestem nie ? :) . Widzisz tylko to co chcesz itd

 

A ten pedofil to pasuje do Ciebie ;) Gdy widzisz corke nago to twoj kutas juz chasa nie ?:) . Widzisz ..

 

Jestes zerem a nie h@ , bo adminow znam z innych serwerow po za codem . A wszyscy Ciebie oklamuja i jada po Tb jak po psie .

 

O wszystkim nie mowilem dla dobra serwa bo tylko umiesz wyjebac kogos . Taki buc z Ciebie . A na inne serwy wchodzilem jak tylko info

 

dostawalem . Bo po siedzeniu calej nocy to troche bylo meczace , dlatego wolalem chwile pobyc na forum bo mialem rangi ubt itd ..

 

Ale ty slepy jestes jak dziurawy kondom . I przeszkadza ci ze ktos chce pobcy na forum :D bo przeciez tam nie poznam ludzi z innych serwerow niby nie

 

 

 

ahaha... dobra . idz tam sie dobierac do corki pedofilu :) . Pewnie dlatego sie z nia nie mozesz widywac normalnie tak czesto . Cya bocie ;)".

 

 

 

Tego dnia napisałem, żeby więcej czasu spędzał na serwerach a nie na forum, bo od tego są moderatorzy. Jak również dodałem, że jeżeli chce zajmować się tylko dd2 to może chce wrócić do opiekuna. Później już otrzymywałem od niego same obelgi w stylu jak powyżej.

 

Tyle z mojej strony.

 

 

 

Dziękuję za uwagę.

 

 

 

 

 

 

Po tym jak stracił adma wszedł w nocy na serwer i wszyscy pytali sie co i jak... na u@ postanowiłem się go zapytać ,ale z tego co wywnioskowałem to najwidoczniej chciał tego.. miał dość użerania się sam z serwerem ,ale te wyzwiska itp.. troche przesadził...

 

Myślę że najlepiej będzie jeżeli wszyscy zapomnimy o sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

I macie swojego evive Downa ktory wyzywa innych ;) Kiedys byl wporzadku ale Psychika mu sie na łeb walnela z mojej strony to tyle .

 

 

 

 

Kolejny który wie tyle co nic.

 

Nie zrozumiesz tego do póki nie doświadczysz tego samego.

 

Nie będę ci tego tłumaczyć bo to może dla ciebie będzie za trudne, jednak jeżeli masz pisać takie posty to nie pisz ich wcale.

 

Zrobił co zrobił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...