Skocz do zawartości
Gość

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

No to kolej na mnie. Pozdro poznałem Cię na Jailu i byłeś zawsze spoko kolegą. W sumie to co pisałem ostatnio to troszkę wyszło z powodu wypowiedzi innych ( czytając je nie myślałem za bardzo) I dochodzę do wniosku że jeżeli dostaniesz admina to na niego zasłużyłeś. Jeżeli zasłużyłeś to innym ma zależeć na dobry stosunkach z "kolegą z rangi". Także jestem na Tak. Ogarniasz na 100%. jedyne co to postaraj się nie popełniać pochopnych decyzji i kieruj się swoim odczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To samo zdanie co w tamtym podaniu. Czyli tak - na próbe

 

Myślę, że pozdro juz lepiej zachowuje sie na serwie, lecz przez jego blędy z przeszłości wiele osób dalej ma o nim taka opinie, dlatego proponuje admina na okres próbny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem za tym co up dać admina na okres próbny.Znam cie dosyć długo często cie widuje na serverze umiesz sie zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czas na mnie. Pozdro, szczerze nie mialem jakos do Ciebie przekonania, ale to moze przez to ze duzo ludzi mowilo mi dziwne rzeczy o tobie. Widze ze starasz sie bardzo na ta posade, wiec dostaniesz ta szanse i mam nadzieje ze jej nie zmarnujesz. Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...