Skocz do zawartości
Gość

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: pozdro 600

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): duże oraz byłem u was adminem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: 4

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego TY .!: Myśle ze nadaje sie na ta posade kazdy mnie zna chyba serw nie było jakiś problemów z moją osobą na ts3 spedzam dużo czasu oraz dogaduje sie z adminami serwera także oni mnie znają.Myśle że nadaje się na ta fukncję.

 

Na serwerze mam przegrane 197.07 hr myśle że ujdzie ;p.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: wakacje to 3-6h taki przedzial czasowy na dzien

 

Kontakt:ts3,gg,steam,serwer

 

pozdrawiam pozdro ;d

 

jezeli ktos nie wie dlaczego pisze niech zobaczy tamto podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak już pisałem - jestem na TAK, ale jako, że wszyscy mają wątpliwości (ja nie mam) to dałbym Ci tygodniowy okres próbny i zobaczylibyśmy co z tego wyniknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czesc pozdro ;d Sluchaj za twoja przeszlosc nie chcialem Cie miec za wspolnika ale jesli twoje przeprosiny sa szczere to jestem za tymbabys otrzymal admina na okres probny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na NIE.

 

Gram tyle na tym serwerze i od kiedy pamiętam zawsze sprawiałeś wrażenie (przepraszam za wyrażenie) dzieciaka który wiecznie ma jakiś problem i przy okazji kolosalne problemy z gramatyką i ortografią. Widzicie kogoś takiego na administratora? Bo ja niestety nie...

 

Podsumowując: nic osobistego, myślę, że poprostu nie dorosłeś do roli kogoś kto sprawuje pieczę nad innymi. To wręcz tobie potrzeba ciągłej opieki.

 

 

 

Jeżeli uraziłem to przepraszam

 

 

 

A i jeszcze jedno:

 

Być może jestem "świnią" i nie jestem wystarczająco "empatyczny" ale uważam, że nie powinieneś tłumaczyć swojego zachowania życiem prywatnym. Jakoś mnie (może tylko mnie) szczerze to nie obchodzi; nie wzbudza litości - wręcz przeciwnie.

 

Nie oceniam cię za życie - wyrażam swoje spostrzeżenia na podstawie tego, co widzę w grze.

 

(Odnosi sie do wczesniejszych tlumaczen).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Neutral . Powody:

 

-Aktywność ts spadła

 

-Brak kultury w poprzednim czasie

 

-Przyznałeś się do winy więc dostajesz Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK ! R.A.T.M jeszcze nie spotkałem się u pozdro z błędami ortograficznymi . Ts3 aktywny od paru dni,nigdy wcześniej nie widziałem cie na ts3 kolego,ale od wczoraj byłeś z nami na ts3 i spoko z ciebie kolega.Na pewno sobie poradzisz pozdrawiam, Ware3ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na tak, mozna mu dać szanse, ale kultura jest do poprawy mam nadzieje że razem z otrzymaniem rangi admina zmieni sie twoje zachowanie... ale jestem an tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

O prosze pozdro 600 i podanie na adma ; D

 

Jestem za tym, żeby dać ci go na okres próbny, przyda się admin, wczoraj był totalny chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pozdro jestem na tak powody dla mnie byles zawsze uprzejmy i mily nie mam co juz pisac pozdro powinienes doatac admina na okres probny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oj pozdruś wiesz jak Cie kocham <3 Oczywiście jetem na TAK .

 

Tylko może niech dostanie admina na okres próbny i jak się sprawdzi to zyska oficjalne miano "Admina Call Of Duty" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam,

 

 

 

Nie gram tu długo, bo tylko 1 dzień, ale poznałem trochę gracza piszącego to podanie i jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...