Skocz do zawartości
Gość

Vac

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

No to panowie panie chcę się z wami pożegnać gdyż moje konto zostało zbanowane i nie ma już dalej chęci grania w contera . Na tej serwerowni poznałem pełno zajebistych osób dziękuje wam że byliście i na zawsze będziecie myślę że to by było na tyle . Pozdrawiam całe MH . Kiedyś do was zawitam :) Żegnajcie miłej gry .:*

 

53628133560916257552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie spodziewałem się tego How. Cóż, teraz za błędy będziesz musiał zapłacić (i to dosłownie). Fajnie się z Tobą gadało, trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A wczoraj z tobą galem ;) no szkoda ale nie trzeba było grac na czitach w końcu trzeba się odzwyczaić od WH :) wbijaj chociaż na TS# xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie dam rady. Wszyscy admini, którzy mają pilnować porządku współczują cheat'erowi, że został przyłapany. Szczyt niekompetencji. Obawiam się jak Wy pilnujcie porządku na serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przykro mi no ale tylko z tego powodu że jechales odpalony . Nigdy nie wierzyłem w to jak grasz . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

BENTLEY nie był dopalony następny który tego nie pojmuje szkoda slów..

 

A co do słow Consecuente to on chyba jedyny załapał,że cała administracja jest smutna z powodu odejścia chetera i to na steam...

 

mam andzieje,że na ten serwer nie wrócisz...

 

Pozdrawiam <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...