Skocz do zawartości
Gość

Nie wiem czy można ale próba..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

1. Imie: Kamil

 

2. Kontakt: gg, steam, forum

 

3. Lokalizacja: Podkarpacie

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 9/10h

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Mniej więcej tyle samo 8/9h

 

6. Posty (min. 50 sensownych): jest

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym jak najbardziej pomóc graczom i adminom ogarnąć sytuacje na forum

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętne w każdym mogę służyć pomocą

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Raczej tak

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Po wczorajszej sytuacji, za która z góry serdecznie przepraszam, wielu powie pewnie że nie, no ale coż... Przeważnie jest. :)

 

11. Coś o sobie: Przebywam już trochę na tej serwerowni miałem admina na DD2 i obecnie jestem adminem na BF2 i staram się jak mogę.

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Jakieś jest pomagałem już kiedyś ogarniać sytuacje na forach.

 

13. Obowiązkowe mikro: Jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby te warunki spełniasz etc i nawet cię lubię jednak wczoraj gdy miałeś dobry pomysł swoimi tłumaczeniami pogrążałeś innych.

 

Nie wiedziałeś w ogóle co odpowiedzieć, a moderator musi być inteligentny.

 

Jak masz jakieś odwołanie do mojego zdania to pisz na pw.

 

Neutalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Tak, miło się z tb rozmawia na ts, sądzę, że ogarniesz. (każdego czasem ponoszą nerwy :)) Powodzenia! ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK! jesteś ogarnięty miło się z tobą gada na TS spełniasz wymagania myślę że się nadasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mysle ze jeszcze musisz troszke poczekac z taka funkcja jak moderator. Poudzielaj sie jeszcze troszke wiecej na forum, porob jakies poradniki, a wtedy moze zmienie zdanie co do Ciebie.

 

 

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...