Skocz do zawartości
Gość

Podanie by SLODZIAK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

1. Imie: Jakub

 

2. Kontakt: steam (operatywny_oprawca), telefon, facebook

 

3. Lokalizacja: Tychy/Pszczyna (Śląsk)

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Zależy od możliwości może to być od 2 do 6 godzin (przeważnie ok 2-4)

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Forum mam odpalone zawsze kiedy jestem na komputerze.

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Są ;) Zawsze staram się pisać sensownie.

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym pomóc ogarniać w miarę możliwości. Moim zdaniem powinien również zostać w regulaminie wprowadzony punkt, który mówi, że jeżeli ktoś nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia niech użyje funkcji "edycja postu", a nie spamuje głupimi wypowiedziami.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Jeżeli będę na forum i ktoś będzie robić coś wbrew regulaminowi, to oczywiście jestem w stanie zająć się każdym działem.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę, że posiadam, ale nie mi to oceniać.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Staram się jak mogę.

 

11. Coś o sobie: Znacie mnie i mam nadzieję, że dość dobrze wywiązuję się ze swoich obowiązków. Aktualnie w tygodniu pracuję od 7 do 16 - dlatego wchodzę na forum oraz na serwer dopiero po 16 (plus przerwa o 10) jednak z końcem miesiąca mam już wolne i będę pewnie siedzieć całymi dniami jak już mi się zdarzało (tym bardziej, że mam wakacje do października).

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Zajmowałem się kiedyś forum jako h@ na mojej starej serwerowni, którą prowadziłem wraz z kolegami. Myślę, że ogarniałem i nie miałem problemów ;) Jednak wiadomo, że są róże rodzaje for, ale myślę, że spokojnie ogarnę (w innym przypadku sam zrezygnuję).

 

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Slodziak dla cb zawsze tak!! Jesteś osobą bezkonfliktowa, inteligentną oraz znaną. Nie za byle co, zostales najlepszym adminem UBT :) Napewno ogarniesz nową funkcję :) Powodzenia ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Słodziaku... Słodziaku. NA tak. Jesteś dość długo na serwerowni, jesteś pomocny, dużo czasu na forum. Czego chcieć więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepszy Kandydat na Moderatora, z Aktualnych Podań.

 

 

 

- Inteligenty

 

- Pomocy

 

- Pracowity

 

- Bezkonfliktowy

 

- Sympatyczny

 

- Słodziak :D

 

- [...]Można tu Wypisywać do nieskończoności.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie ma co czekać dłużej. Jesteś odpowiedzialny i każdą decyzję podejmujesz z rozwagą. Jak już się zorientowałeś Twoja osoba była brana pod uwagę nim złożyłeś podanie. Gratuluję. Zostałeś moderatorem naszego forum.

 

 

 

// Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...