Skocz do zawartości
Gość

Podanie na Moderatora by Shenn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

1.Imie:Alan

 

2.Kontakt:GG 17282679. Ts3

 

3.Lokalizacja:Ciechanów

 

4.Czas jaki Poświęcasz dla CS-a:5-6 godzin dziennie

 

5.Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około):około 2-3 Godziny Czasami więcej.

 

6.Posty(min.15 sensownych):Tak jest

 

7.Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie):Chciałbym pomagać Większość moderatorów Awansowała na wyższe stanowiska czego im niezmiernie Gratuluje. Chciałbym pomagać w Dziale Servera DD2 na którym mam również Administratora

 

8.Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Dział DD2

 

9.Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Tak Posiadam jestem miły i sympatyczny. Rozmawiam z użytkownikami na Ts3 gdzie nie ma żadnych sprzeczek.Potrafię spokojnie podejść do rzeczy,czasami jeśli to potrzebne użyć mocnych argumentów.

 

10.Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Oczywiście że posiadam cierpliwość i systematyczność. Nawet jeśli mnie nie ma to na forum znajde czas :)

 

11.Coś o sobie:Nazywam się Alan mam 17 lat. Mieszkam w województwie Mazowieckim w Ciechanowie.Uwielbiam Grać w Cs oraz Piłke nożną.

 

Moj ulubiony klub to Real Madryt.Kibicuje mu od 9 Lat

 

12.Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB):Tak Doświadczenie mam Ogromne. Posiadałem swoją Serverownie oraz byłem moderatorem oraz h@ na innych.

 

13.Obowiązkowe mikro: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem za przyjeciem Shenn`a na stanowisko moderatora . Jak juz dzisiaj wspominalem w innym watku bardzo systematycznie podchodzi do swoich obowiazkow , jest bardzo kulturalny i odpowiedzialny . Nie wdaje sie w zbedne dyskusje na serwerze z graczami, nie ponosza go nerwy i te sprawy :) .Z racji tego ze mial juz wlasna siec jak i byl moderatorem na innych forach smiem twierdzic ze w 100% da rade " ogarnac " role moderatora na naszej sieci multi-head . Tak jak podal w podaniu moge potwierdzic ze bardzo czesto korzysta z ts`a do tego zlozyl prosbe o swoj kanal . Bym mogl dopisac jeszcze kilka zalet ale wydaje mi sie ze tyle co napisalem to stanowczo wystarczy na pozytywne rozpatrzenie podania o range moda . Wad zadnych nie zauwazylem :)

 

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Narazie na Nie nie znam cie ,odswiezasz stare watki , na forum masz konto od 2 dni pobądź trochę dłużej na forum , udzielaj się i wtedy dopiero złóż podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja niestety jestem na Nie...

 

 

 

- Konto posiadasz od dwóch Dni.

 

- Nie znam Cię za Bardzo.

 

- Większość Post'ów masz nabite w Dziale Grafika/Poradniki.

 

- Nie znasz Regulaminu Forum - " Odświeżanie Starych wątków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dokładnie wareka ;) Wszystko da się również naprawić :) Jestem na tak, nie znamy się za dobrze, ale z tego co napisał evv wynika, że jesteś osobą odpowiedzialna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma ts do forum?

 

Jestem na Nie.

 

1. nie znasz regulaminu.

 

2. jesteś z nami pare dni

 

3. nikt cię praktycznie nie zna

 

4. ledwo przybyłeś i chcesz już osiągnąć wszystko, a to nie taka sieć, tutaj musisz udowodnić swoją wartość i oddanie dla sprawy.

 

 

 

Tyle ode mnie.

 

Duże Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na TAK. Widać, że ogarniasz ;) Pisałem trochę z tb. Nie przeklina, zachowuje się kulturalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...