Skocz do zawartości
Gość

witam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Dawno nie grałem na onlydedust2 i chciałem wejśc pograc a tu piszę że jestem zbanowany nick : JAJCO HAHA : D

 

Ja gram na nick LISEKK CT

 

Ip: 80.50.134.230

 

Co jest grane? ;o

 

Chyba nie ta osoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Prawdopodobnie ktoś miał takie samo Ip jak ty i to ip zostało zbanowane.

 

Jako iż Ktoś został prawdopodobnie zbanowany na tym ip ty masz automatycznie bana.

 

H@ zdecyduje co z tobą będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cos podobnego miałem na cs-*****. Dziwne? To bym nie zgłaszał jakbym miał czitki ;p . Jest tyle serwów przecież :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bardzo śmieszne -,- Tu się zgłaszam pierwszy raz...

 

Na cs-****** mi się tak zrobiło ok 2 razy... Nie mam czitów bo tam jest lepszy system i jestem w topkach więc bym nawet nie prosił o ub jakbym czitował o.O . Nie moja wina, że jacyś gracze grający na czitkach mają zmienne ip -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Lisek, kompletnie nas nie interesuje co się dzieje na csserwer. Zostało Ci zadane pytanie więc odpowiedz na to gdyż leży to w Twoim interesie. Co masz i jak wysoko jesteś na innych serwerach interesuje nas tyle co zeszłoroczny śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No może podwórkowe ip :o . Co ja mogę poradzic:/. Chyba, że jakies zabezpieczenia są, żeby czitki nie grały na ip czyimś to chętnie skorzystam. Więc tylko mogę liczyc na waszą wyrozumiałośc:) . Nie powinienem odpowiadac za kogoś kto czitował.

 

Mój obecny nick jak coś LISEKK CT /*Hunter kills .

 

Liczę,że zrozumiecie. Skarg na mnie nie było zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

JEstem za ub kolegi bo jest czysty nie raz widzalem jak gral i czysto gra jak ma podworkowe trudno dajcie mu ostatnia szanse jak dostanie bana to bedzie pukał po drzwiach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak pozdro :D "Siema ty grałeś na haxach na mh? " haha xD też jestem za tym żeby dostał UB. Toż to nie jego wina, że ktoś grał nie czysto. Jeśli sytuacja się powtórz, to wtedy już tylko zostają reklamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

5xb.png

 

 

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...