Skocz do zawartości
Gość

Jak strzelać z AK?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Celna, ale trudna w utrzymaniu broń. Strzelamy seriami - 2-3 pociski. Większa liczba nie ma sensu, bo i tak nie trafi w cel. Broń zadaje bardzo duże obrażenia. Strzał w głowe ze 100 metrów zabiera 99 na 100 hp. Zawsze przy strzelaniu zalecane jest kucanie albo przynajmniej stanie w miejscu.Gryz jak bedziemy biegnac i bedziemy miezac w osobe nigdy nie trafimy gdyz jest taki rozrzut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po pierwsze, każdy normalny gracz o tym wie :P

 

Po drugie, słownik się kłania, on nie gryzie ^^

 

po trzecie, ak zabiera zawsze jednakową ilość hp, jak się trafi w głowę. Nie ważne czy stoisz koło niego, czy jesteś na końcu mapy. Tylko dobrze trzeba przycelować , by osiągnąć wypragnioną cyferkę :D

 

Po czwarte, jak ogarniesz w ak rozrzut, to nie widzę problemu by nie wbić się w jakieś pomieszenie, i pocisnąć chwilę z full auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

celownik do kolan i full auto zawsze wpadnie bania ;D

 

 

 

 

Tak, tylko trzeba odpowiednio przeciągnąć celownik w dół przy rozpoczęciu strzelania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Boże, jak zawsze jak mi leci z 3-4 graczy używam full auto ale nie chybiam bo to już mam wyćwiczone od lat ;) poradnik dla zerówki ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Po pierwsze, każdy normalny gracz o tym wie :P

 

Po drugie, słownik się kłania, on nie gryzie ^^

 

po trzecie, ak zabiera zawsze jednakową ilość hp, jak się trafi w głowę. Nie ważne czy stoisz koło niego, czy jesteś na końcu mapy. - Tu się z tobą nie zgodze gdyż nie raz strzeliłem hs'a za 99 ;p

 

Tylko dobrze trzeba przycelować , by osiągnąć wypragnioną cyferkę :D

 

Po czwarte, jak ogarniesz w ak rozrzut, to nie widzę problemu by nie wbić się w jakieś pomieszenie, i pocisnąć chwilę z full auto :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...