Skocz do zawartości
Gość

Osobiście nic do niego nie mam.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick admina : KonspiR

 

Dowody ss :

http://speedy.sh/Yqhab/Badek-i-Konspir.rar

 

Mam takie pytanie . Dlaczego gracz został zbannowany na 1h ? Ping miał 133 ... Osobiście nic do Ciebie nie mam KonspiR , ale to był mój kolega ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sory ze sie wtrace . Co za roznica czy byl raz banowany za ping czy 10 ?? . Gdybys Ty mial problemy z pingiem raz drugi trzeci i dostal bys bana na godzine lub dluzej to chyba tez by to Tobie to przeszkadzalo ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mi nie chodzi o to . Próbuje dowiedzieć się dlaczego mówisz "Był wcześniej banowany " Skoro sprawdzam i widzę . 1 godzina to troszkę za dużo panie adminie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie Elite to mój kolega . Powiedział mi o tym teraz i zaraz napisałem wątek . No raz napisałem w swoim imieniu . A teraz w imienu kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ogólnie ban słuszny. myślę ze godzina może trochę za dużo ale na pewno teraz da dużo do myślenia i gracz nie bd ignorować ostrzeżeń od admina. co do całej sytuacji znowu te same osoby piszą skargę na admina Konspira. bardzo dziwne i denerwujące ze nikt inny tylko wy. ale sprawę pozostawiam h@ do analizy dokładnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Triker... Po raz kolejny się pod kogoś w tym poście podpinasz choć to i tak nic nowego nie wnosi.

 

Proszę Cię... Nie nabijaj postów.

 

Wiem, że zaraz będziesz miał spiny itp... No ale cóż.

 

Złożyłem tylko moją prośbę.

 

 

 

Gracz ciągle banowany za ping mógłby dostać taką godzinę bo jak wie, że laguje w danym momencie to wychodzi i przeczekuje.

 

Amen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...