Skocz do zawartości
Gość

Wyborowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Moja propo jest taka , aby osłabić Strzelca Wyborowego . Blantosi Skiora:D pokazali nam jakie te klasy są dobre . Niedługo nikt nie bedzie kupował premium tylko grał wyborowym . Wyborowy ma "w sumie 4" skoki , bezlik ammo , widzi miny , 1/X na oślepienie . Bronie : Ak/m4 ... Co 1-5 strzał to oślepienie . !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

to dziala na takiej zasadzie ze jezeli ktos klasa ogarnia odrazu ja pogorszyc bo nie dajemy rady trzeba wlozyc w to troche wyslilku i bdz dobrze.

 

 

 

 

 

 

 

Jestem za nie pogarszaniem tej klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Klasa niech zostanie. Jak każdy gracz będzie nią grał wtedy nie ma co jej psuć bo się fochną gracze. Teraz jak klasą ta gra załóżmy z 10 osób też nie ma co jej psuć bo po co ? 10 osób jakoś się przetrwa.

 

Wniosek: Nie psuć tej klasy ;) niech zostanie taka po wieki wieków ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ale po co zaraz odbireac? tak robicie z kazda klaza zwykla ktora ktos ogarnia (szereg, chorazy czy tam bog wie jeszcze co) zawsze jak was leja czy czos to chcecie oslabiac jak juz oslabia to nikt tym nie gra i te klasy sa juz bezuzyteczne i nikt nimi nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja bym zmienił oślepienie z 1/9 na 1/15, bo coś za często to "wchodzi", wystarczy 2-4 strzały i już cię oślepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Szansa na oślepienie 1/15 i będzie dobrze. Bo faktycznie oślepienie zbyt łatwo wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...