Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

Trzeba coś zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nie wiem ogólnie czy to tylko mi czy innym graczom też się znudziła gra na COD mniej więcej chodzi tu o klasy np. premium są już te same od xxxx czasu i jakoś wielkiego wyboru nie ma :< ludzie proponują wiele ciekawych nowych klas premium i sam bym zagrał czymś nowym..... Lub wprowadzić jakieś nowe ciekawostki tak jak były klany np. nawet tekstury broni mozna było by zmienić... Spoko rozumie może czasu nie macie lub nie ma kto zrobić klas i tak dalej :P Ale jakieś małe zmiany mogły by być :P co sądzicie ???

 

2. I mam takie pytanie co do zmiany klasy premium czy to musi się odgrywać na zasadzie tych reklam wiem że reklamy są ważne dla serwerów no ale 25 to troszkę czasu zajmuje czy nie można to jakoś zmniejszyć no bo moim zdaniem to raczej powinno być za darmo bo ktoś i tak już kupuje klasę chce się sprawdzić na kapitanie nie idzie mu to nie chce się ludziom robić nie raz reklam i nie dośc że jak się zmienia klasa to traci się level co już nas kara bo wiadomo że jak się zaczyna grę z małym lvl nie idzie dobrze gra.... Dlatego moim zdaniem powinno się to troszkę inaczej toczyć ale to tylko moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. No tez mi się trochę znudziło.

 

2. 25 reklam to jak dla mnie za malo nawet. Skoro kupił premke, no nirch gra tym co sobie kupił. Chce zmienić niech się męczą. 25 reklam to 15 min roboty wiec nie wiem w czym problem

 

 

 

 

 

Tak, wiec;

 

 

 

1. Tak

 

2. Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1.Tak

 

2. Człowieku co to jest 25 reklam zrobić to niecałe 20min ludzie nawet muszą 100 reklam samemu robić a więc NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. A ja zapytam iloma klasami graliście? 2-3? Nie więcej.

 

2. 25 reklam to za mało. Poza tym trzeba się zastanawiać co się kupuje. W sklepie też idziesz i mówisz "ta bułka była niedobra proszę wymienić w zamian krzyknę 3 razy nazwę sklepu?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. Tak

 

2. Nie

 

 

 

 

 

Dobrze, może się wam to spodoba może nie ale pozwole sobie zaproponowac klasy premium.:)

 

 

 

Rambo:

 

bronie - famas + m249

 

um. 3 dynamity, podwójny skok i +20 hp i cały magazynek za zabójstwo.

 

 

 

 

 

 

 

Koks:

 

bronie: mp5,m4,deagle

 

um. 4 miny podczas kucania zmniejszona widoczność., 1/15 na zabicie z każdej broni. Nieskończone ammo z deagle'a. +5 dmg do mp5.

 

 

 

 

 

Cichy Komandos:

 

bronie: kosa:D + deagle

 

um. nie słychać kroków, 1/1 z lpm i ppm kosy, 1/2 z he oraz ubranie wroga.

 

 

 

 

 

 

 

Destiny:

 

bronie: p90 + m4 i elitki

 

um.ubranie wroga, 1/3 he, (10+int) dmg z p90 i 2 rakiety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Morderca: ak47,m4,awp

 

um: 2 rakiety, 1/2 z awp, 1/4 z he, 1/2 szans na zadanie krytycznych obrażeń (x3)

 

 

 

może dobre może nie ale zawsze można zmodyfikować , bo fakt faktem stare klasy premium troche nudne a ninja denerwuje ludzi strasznie ! dlatego cichy komandos byłby dobrą alternatywą :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.powiem tak, ze klas jest dosc duzo na serwie i ktos sie uczepi tak jak Consecuente powiedzial 2-3 i mowi ze nie ma czym grac, owszem premek jest malo ale po co skoro sa dobre klasy zwykle.. Jednak jakies zmiany i bonusy mozna by bylo dodac :D

 

2. nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie premek jest tyle ile być powinno . Moim zdaniem taka ilość jest jak najbardziej odpowiednia . A już nie raz była wprowadzana nowa , która nie przechodziła np : Rambo . A tak dodam coś od siebie , grałem już każda premką i wieloma klasami zwykłymi . Nudzi mi się, biorę inną, a później znów chcę grać tą, którą miałem wcześniej , więc tak to jest . :DD

 

 

 

W sumie można dodać jakąś nową , ale taką która , by pozostała na dłuższy okres .

 

A co do reklam , to chyba 25 reklam , to nie jest zbyt dużo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. No jeżeli cos wymyslicie dobrego to sie zgdze . Tylko jedna prośba . To nie jest Diablo Mod , to jest cod mod . Klasy powinny nie być "Jakieś ulepszone " .

 

2. Co do reklam , ile to zajmuje czasu ? 20 min . ? Na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1. A ja zapytam iloma klasami graliście? 2-3? Nie więcej.

 

2. 25 reklam to za mało. Poza tym trzeba się zastanawiać co się kupuje. W sklepie też idziesz i mówisz "ta bułka była niedobra proszę wymienić w zamian krzyknę 3 razy nazwę sklepu?"

 

 

1. Grałem każdą klasą premium :) i zwykłymi też szeregowiec szturmowiec elektryk :)

 

Bierzesz to zbyt realistycznie twoje metafory czasem dobijają co ma życie realistyczne do gry oO?To jest tylko gra za poważnie to odbierasz chyba. Kolejna rzecz że mi nie chodzi o bułkę tylko o lvl że go się traci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Trzeba myśleć co się robi kupując klasę. Nikt na siłę Ci jej nie wcisnął. Problem wymyśliłeś całkiem realistyczny. Za serwery sieć płaci prawdziwe pieniądze. Wy za premium również. Piszesz, że zwykłymi tez grałeś i wymieniłeś dokładnie 3 (pomyliłem się piszac wyżej?). Sądzę, że jest ich znacznie więcej. Dobijają Cię powiadasz. Klasa premium jest znacznie droższa od bułki. A jednak możesz ją wymienić do woli. Bułki już nie. Sama gra Twoim zdaniem nie jest realistyczna? Nie siedzisz przed komputerem i nie płacisz za prąd? Nie znasz realiów, mama płaci za wszystko a Ty jesteś tylko konsumentem. Nic od siebie, tylko brać.

 

Sądzisz, że my nie mamy co robić tylko co 2 godziny zmieniać Ci klasę i przenosić level. Daj coś od siebie a dostaniesz od nas. Taka sieć to prawdziwa firma. Widzisz są stanowiska, trzeba odpowiednio ludzi dobrać, jednych przyjąć, innych zwolnić. Coś kupić, coś sprzedać, dbać o nią. A Ty wszystko chciałbyś za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Trzeba myśleć co się robi kupując klasę. Nikt na siłę Ci jej nie wcisnął. Problem wymyśliłeś całkiem realistyczny. Za serwery sieć płaci prawdziwe pieniądze. Wy za premium również. Piszesz, że zwykłymi tez grałeś i wymieniłeś dokładnie 3 (pomyliłem się). Sądzę, że jest ich znacznie więcej. Dobijają Cię powiadasz. Klasa premium jest znacznie droższa od bułki. A jednak możesz ją wymienić do woli. Bułki już nie. Sama gra Twoim zdaniem nie jest realistyczna? Nie siedzisz przed komputerem i nie płacisz za prąd? Nie znasz realiów, mama płaci za wszystko a Ty jesteś tylko konsumentem. Nic od siebie, tylko brać.

 

Sądzisz, że my nie mamy co robić tylko co 2 godziny zmieniać Ci klasę i przenosić level. Daj coś od siebie a dostaniesz od nas. Taka sieć to prawdziwa firma. Widzisz są stanowiska, trzeba odpowiednio ludzi dobrać, jednych przyjąć, innych zwolnić. Coś kupić, coś sprzedać, dbać o nią. A Ty wszystko chciałbyś za darmo.

 

 

 

 

Y przepraszam gdzie tu masz coś za darmo przecież w dużej mierze my gracze utrzymujemy ten serwer za kupno klas premium czy vipa itp. itd. ?Przepraszam mama za mnie już nie płaci bo jestem na tyle dorosły i mam prace żeby sam się o siebie zatroszczyć więc nie mów mi że jestem tylko konsumentem :) Tak racja trzeba dbać o nią ale to wy powinniście dbać o to by nie upadło gracze mają się cieszyć grą a wy z lekka przymuszacie tymi reklamami do tego by rozpowszechniać ten serwer co to powinna być wasza robota... Wiem rozumie to że ktoś decyduje się przy zakupie na coś konkretnego tylko zawsze jak masz na twoim przykładzie realistycznym sklep zawsze dostajesz paragon i masz prawo zwrócić lub wymienić towar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wątpię czy towar skonsumowany masz prawo wymienić, chyba że uległ on uszkodzeniu. Ale to już nie wymiana a gwarancja. Ta firma jest niedochodowa w związku z tym nie odprowadza podatku ani nie wystawia faktur/paragonów. Owszem gracze utrzymują przynajmniej w części sieć, ale nikt nikogo nie zmusza do zmiany klasy czyli robienia reklam. Zawsze możesz kupić kolejną, skoro opcja poświęcenia chwili czasu jest dla Ciebie za droga. Przykład, który znów Cię dobije: wesołe miasteczko, karuzela, przejechałeś się. Nie podobało Ci się. Zarządaj przejażdżki na innej, bo ta było do dupy. A dostałeś i paragon a i firma zarejestrowana. Dobity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie bo ja nie mówię o wesołym miasteczku ani sklepie ani płaceniu na w bankach na poczcie itp. Mówię o tym co tu jest więc wyciąganie takich argumentów własnie z tyłka dobrze napisane jest trochę nie zgodne z treścią właśnie jeśli chodzi o to by kupić kolejną czyli i tak albo tak na nas "żerujecie" ponieważ popatrz albo kasa albo rozpowszechnianie.... Czyli nie mów że dostaje coś od was za darmo nie mówię o tym żeby to było na takiej zasadzie ze każdy zmienia co dziennie po prostu kupuje ktoś klase i w tym ma 1 tylko możliwość zmiany później właśnie mogą zostać te wasze reklamy :) Każdy ma prawo do pomyłki nawet i w sklepie i może kupić coś co mu nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Każdy ma prawo zmienić klasę wiele razy. Nikt nie napisał, że tylko raz. A taka sieć gier jest poniekąd wesołym miasteczkiem. Masz kilka serwerów do wyboru. Są one stworzone dla zabawy. Dla Waszej zabawy. Żerujemy na Was? Śmieszny jesteś. Klasy premium nikt nie musi kupować, Jest cała masa klas, za które nikt nie weźmie ani grosza, które możesz zmieniać do woli nawet co 30 sekund. Dostajesz za darmo możliwość grania na serwerach i czy to jest ta czy inna sieć zasada jest identyczna. Nie mam racji? Nie grasz za darmo? Prócz czystej gry niczego więcej od Ciebie nie oczekujemy.

 

 

 

PS. Stawiaj znaki interpunkcyjne, bo trudno Cię zrozumieć. Jeśli chodzi o zmianę klasy premium. Zmieniam ją za darmo jeśli zgłosisz się do mnie w ciągu powiedzmy godziny. Nie kiedy Ci się znudzi po tygodniu czy dwóch. Dlatego właśnie jest zapłata w postaci reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz i tak to jest z tobą pogadać ja pisze o czymś innym ty o czym innym nie rozmawiam tu o zwykłych klasach i nie zrozumiałeś mnie napisałem że mogła by być taka możliwość że po za kupie można zmienić raz za darmo później poprzez reklamy . Wiem że nie oczekujecie ale chodzi mi konkretnie o tą zmiane klasy już wtedy oczekujecie albo reklam albo kupna innej i teraz to ja się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przeczytaj moje PS w wątku wyżej i pomyśl do czego są przecinki i kropki. Uwierz ułatwiają zrozumienie Twojej wypowiedzi.

 

I tu wracamy do wesołego miasteczka. Przejechałeś się, było lipnie to chcesz inną rozrywkę w zamian za tą gdzie się nie bawiłeś odpowiednio dobrze. Poza tym taka reklama jest ważna i dla Was. Jeśli serwer świeci pustkami będziesz grał na nim? Zrobienie kilku reklam jest z korzyścią i dla Ciebie. Popatrz ilu ludzi tutaj robi reklamy z własnej nieprzymuszonej woli. I to kompletnie bez swojej korzyści. Co więcej wydali na nie nawet własne pieniądze. Za co dostają od nas słowa podziękowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...