Skocz do zawartości
Cowboy

przejście przez team

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mi sie tak przypomniało. Grałem kiedyś na jakimś serwerze, pamietam była to mapa właśnie dd2. Biegnę sobię na B, a tu gościu z Teamu stoi w bramię podbiegam do niego,a on mi się praktycznie przezroczysty zrobił. Podchodzę do niego, a on przebiegł prze ze mnie. W pierwszej chwili pomyślałem, że to jakiś błąd. Dopiero po chwili załapałem, że to taki plugin jest wgrany. Więc moją propozycją jest wgranie tego pluginu na serwer. Choćby na początek rundy. Bo wiadomo jak gra dużo osób, to czasami jest się ciężko przecisnąć przez rsp i przez to marnuje cenne sekundy.No i zawsze jest problem z przejściem a to by się przydało jak znajdę ten plugin to go tu dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio taki delikwent blokował mnie w bramie a CTków napierało chyba z 5 :P

 

Na właśnie takie sytuacje jestem na tak. Na respie też często potrzebne, gdy próbujesz szybko raszem a tutaj 5 stoi i kupuje 15sek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był już taki temat ;) Właśnie pszyczajony go pisał, ale ostatecznie administracja albo zapomniała albo h.. wie co ;)

 

Taki plugin jest tutaj chyba na aim/awp/fy (nie jestem pewien) . Oczywiście, że jestem na TAK. Grałem już na takim pluginie i super się spisuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry plugin :), już nie będzie, że jakiś 12-sto latek specjalnie będzie blokował kogoś w bramie lub gdzieś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobrze wiecie ze ten plugin jak bedzie wgrany to slabsze komputery graczy moga nie wytrzymac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie wiem czy da się ten plugin włączyć tylko na początek rundy, bo co jak ktoś będzie na takim niefarcie, i nagle gdy plugin będzie miał się wyłączyć, będą gdzieś w jakiejś bramie czy coś? 10 osób padnie i koniec rundy.

 

To tylko takie moje wyolbrzymienia.

 

Ja jestem na nie, daremny plugin, bardziej na takie coś jak 4fun czy coś, a po drugie nie da się podsadzać ludzi ani nic, ale i tak nie mnie tu oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widać jak czytacie :D

 

Jak napisał Sky, jak napisali inni, jak przykładowo napisałem ja.

 

Dla mnie to zbędne wgrywać jeszcze jeden plugin, który może utrudnić grę.

 

Ale człowiek uczy się na błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...