Skocz do zawartości
Cowboy

przejście przez team

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

A według mnie plugin masakra. Graliście na servie z wgranymi duchami? Jest to zbędne, jak dla mnie powoli prowadzi tylko i wyłącznie do wyniszczenia klimatu gry. Bloki w CSie się zdarzają, sztuką jest grać płynnie bez wgranych duchów.

 

 

 

Według mnie jedyną formą tego pluga, która "ujszłaby" są duchy tylko na respie/na początku rundy. Wtedy każdy chce sprawnie wystartować w swoją stronę, a afki albo tłok na servie czasem uniemożliwiają szybkie przejście przez respa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No, ale piszesz jedno, a myślisz drugie.

 

To w końcu jak? Jesteś za pluginem czy nie? Bo z twojej wypowiedzi widzę, że nie podoba Ci się, ale jednak podoba.

 

Jak mówiłeś, odbierze to ducha gry, i to jest fakt. Jeszcze wpadnijmy na pomysł by dodać, ruletkę, i inne takie ciulstwa... Dla mnie ten temat jest zbędny, i chciałbym wiedzieć też co o tym sądzą wyżsi rangą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Właśnie chcialam napisać nowy temat o tym samym. Denerwujące jest to jak w drużynie jest 15 osób i na począktu rundy blokują siebie nawzajem. Mi np. bardzo to przeszkadza, bo przewaznie gram AWP i kiedy chcę zdjąć ze srodka ludzi, to zazwyczaj nie mam szans, bo zanim przebiję się przez ten mur, to wszyscy zdążą już przebiec. Plugin na cała runde jest głupi, ale na pierwsze 10-15s rundy byłby znajomity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widziałem na jakimś serwerze właśnie ten plugin działający przez chyba pierwsze 12 sec rundy, można by dodać bo z respa czasem ciężko wyjść ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...