Skocz do zawartości
PaN_PiQuS

[Propozycja]Weekend bez Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest taka, aby zrobić weekend bez klasy ninja. Myślę że większość się ze mną zgodzi ponieważ czasami jest to strasznie męczące wypatrywać gościa z ninją. A poza tym pojawia się coraz więcej tej klasy i zapełniają rank, ale to nie dziwne bo przecież biegają i mają ostre żniwa. Dlatego moglibyście zrobić taki weekend odpoczynku:P wszystkim na pewno wyjdzie to na dobre a ninje sobie ten weekendzik odbiją pewnie w poniedziałek:P To tylko taki pomysł ale przemyślcie to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie. Pomyśl sobie gdyby ktoś Ci zabrał premke na dwa dni ? Wkurzył byś się co nie ? . Dlaczego mamy karać innych graczy, dlatego,że kupili sobie Ninje... . Pomyśl sobie gdyby ktoś napisał podobny temat, i by napisał weekend bez Klasy Kapitan... . Pomysł bez sensu.

 

 

 

 

 

/Przenosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIe no ja wszystko rozumiem, ale jakby spojrzeć z 2 strony to H@ ukarali innych graczy wymyslając ninje. Więc jakiś czas na odpoczynek się należy ;) I jakby wszytkim zabrali premke np. kapcia bo nim gram na 2 dni to nic wielkiego by się nie stalo :P od każdej premki mozna odpocząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na Nie. Pomyśl sobie gdyby ktoś Ci zabrał premke na dwa dni ? Wkurzył byś się co nie ? . Dlaczego mamy karać innych graczy, dlatego,że kupili sobie Ninje... . Pomyśl sobie gdyby ktoś napisał podobny temat, i by napisał weekend bez Klasy Kapitan... . Pomysł bez sensu.

 

 

 

 

 

/Przenosze.

 

 

 

 

Zgadzam się z tą wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...