Skocz do zawartości
Gość

Za długo...

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 18:50

 

Nick admina/gracza, który zawinił: TheGraabarz

 

Dowody:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: TheGraabarz

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'Bardzo powazna obraza admina, (Nie jestem prostytutka, tak w nawiasie)'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Twoje IP: '87.207.61.143'

 

[AMXBans] =======================================

 

Świadkowie: -

 

Uzasadnienie: Obraziłam go "Przestań truć, i przestań dawać dupy" Dał bana na tydzień za długo... na tyle to za nwm, sh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Anka po pierwsze nie była to twoja pierwsza obraza w stosunku do mnie. Nie jestem dz*wką, żebyś do mnie tak mówiła. Może cię to nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


popieram HardeQa proponuję na razie dać 3 dni. jak sytuacja się powtórzy ze strony tej osoby. to bd w tedy tydzień adekwatny jak najbardziej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dogu. Długa historia ;D chcesz to wyślę ci to na PW :D

 

 

 

NA w związku z tematem. Mimo iż Agata grabisz sobie na serwerze i to bardzo sądzę że taka kara jest o wiele za długa. 2-3 dni powinny nauczyć ją w końcu szacunku nie tylko do starszych ( ponieważ jestem młodszy ;P ) ale również do wszystkich.

 

 

 

Ale chciałbym zawiązać z Agatą pewien układ. Jeżeli H@ pozwolą. Skrócimy ci bana do 3 h pod warunkiem że każde byle jakie przezwisko kończyć bezie się dla Ciebie 3 h a każde mocniejsze 1 dniem. Dodatkowo obraza admina ( jako osoby wyżej położonej) kończyć się będzie za każdym razem 1 tygodniem ? - Co wy na to ? :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez sensu qruby, wszyscy są równi. Zabraliśmy vipa tb? Po pierwsze:, za zgodą conska, po drugie zabraliśmy wszystkim po trzecie zrobiliśmy vote czy się zgadzacie, wyszło tak po czwarte plugin vipa blokuje jb_oasis, najprawdopodobniej najlepszą mapę na jaila. Niewiem po co twoje wieczne spiny, że vipa nie miałas przez 20 minut.

 

 

 

Agata ty ciągle masz jakieś spiny na serwerze. Podobnie do Anki która wcześniej grała. Zachowujesz się tak samo beszczelnie w stosunku do graczy oraz administracji co ona. Jej zawsze coś nie pasowało. Ten ban wkońcu nauczy cię pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra Grabarz. masz racje. ale to załatwi sprawę jednorazowo a taki układ załatwił by raczej na dłużej.

 

 

 

Z resztą Nie spamujmy. Proponuje zamknąć temat, H@ sobie otworzy bo już się robi tu niezły spam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...