Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

W Dupie się komuś przewraca :)

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 21.19

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Konspir

 

Dowody: Demko hltv

 

Świadkowie: pozdro 600 i sporo innych gracy

 

Uzasadnienie: Spoko gram na eldorado gun na środku mapki paka leży koło drzwi co się przechodzi po lewej stronie (tam gdzie się drzwi otwierają) więc postanowiłem iść po pakę na około przez resp. CT żeby mnie gun nie zabił bo szedłem z respa TT a że gościu wyskoczył to próbowałem go zabić i nie udało się poległem dostałem bana za cele na 30 min spoko może i uzasadniony :) wchodzę po banie jest mapa west zostałem znowu tylko ja i gościu który kampił koło paki to go zabiłem i wygrałem rundę wiec z jakiej inicjatywy dostałem bana za brak celów ? Może mi ktoś to wyjaśnić ? Przecież wygrałem to na korzyść swojej drużyny ? Jeśli ktoś ma wątpliwości proszę o oglądnięcia demka z godziny podanej westa i wcześniej eldorado bo to już przechodzi ludzkie pojęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


koło fraga co popatrz na hltv leżała paka wiec sobie możesz ogarnąć :) i nie płacze bo nie jestem taki.... jak ty?

 

Więc kolego :) miałem brać pakę i dać się zabić brawo słusznie :) po 2 taka sytuacja też była i Wilku napisał wyraźnie wygrana runda nie powinno być bana bo cel wykonany :) A że paka leżała koło fraga to nie moja wina że on tam kampił tyle mam do powiedzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem, to jezeli gracz nie bedzie szedl po pake po minucie Admin moze go slay/kick/ban takze bylo po minucie dostales bana na 5 minut wiec daruj sobie kolezko ten placz. Czekamy na wypowiedz ktoregos z H@.

 

PS. dostales bana na 5 minut, i nie klam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostales bana na 5 min nie na 30 pozatym zero celow mapy sama gonitwa za fragami Ban jak najbardziej sluszny

 

 

 

 

 

 

 

Dział nie dla zwykłych użytkowników :) jeszcze raz i 10% //jupik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z tego co wiem, to jezeli gracz nie bedzie szedl po pake po minucie Admin moze go slay/kick/ban takze bylo po minucie dostales bana na 5 minut wiec daruj sobie kolezko ten placz. Czekamy na wypowiedz ktoregos z H@.

 

PS. dostales bana na 5 minut, i nie klam!!!

 

 

 

 

Gdzie tam masz kłamstwo napisałem że dostałem bana na 30 min wcześniej jedną mapkę więc naucz się czytać ze zrozumieniem :)

 

Przepraszam że tak napisze ludzie jesteście aż tak nienormalni WIDZISZ CO PISZE JEDEN DRUGI I TRZECI PAKA LEŻAŁA KOŁO GOŚCIA CZYLI KAMPIŁ KOŁO NIEJ WIĘC JAK MAM ZABRAĆ PAKĘ NIE ZABIJAJĄC GO???? teraz dotarło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie bylo mnie wtedy jak dostales bana na 30 minut, wiec skoncz kolego, taki masz problem z minutami? To grubo widze, zeby latac skargi skladac, ze bana na 5 minut dostales, ja paki nie widzialem kolo tego typa, wiec skoncz tutaj farmazony gadac, napisalem poczekajmy na wypowiedz kogos z H@ S@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mogę obejrzeć demka, ale widziałem co nieco w pierwszy dzień adminowania KonspiR'a. Został jeden z terrorystów, szukał paki, 1:30 do końca rundy a ten sobie slapował. Próbowałem zwrócić uwagę, ale to nic nie dało. Jeżeli szedł po pake i przy okazji zabił ostatniego, to jaki słuszny ban? Może powinien wyrzucić wszystkie bronie i lecieć do paki na pewną śmierć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban nie słuszny... Konpir z tobą się poważnie zastanowię co zrobić ale konsekwencje na pewno poniesiesz. A oto dowód, screen z tej sytuacji od razu widać że szedł po pakę a ct pilnował jej, a wy wszyscy po kolei kłamiecie...

 

A to Tricker że ty paki tam nie widziałeś wcale nie zezwala Ci o bezpodstawne oskarżanie czekam na twoje przeprosiny dla Snipera.

 

 

 

 

 

http://www24.zippyshare.com/scaled/43344646/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem sytuacji w ogóle... Po to jest ten czas żeby go wykorzystać, a ban/slap/kick może dostać gracz, który w przypadku TT kiedy leży paka, a on kampi (slap, chociaż to zależy od admina), jest afk (kick) lub po prostu widać, że nie ma najmniejszego zamiaru iść do paki. A nie, jak gracz idzie do paki i ma na to czas, to chyba logiczne, że nie bierze paki bez głowy od razu tylko musi zobaczyć czy gdzieś CT nie kampi i nie ma to nic wspólnego z łaszeniem się na fragi... A jeśli ma wystarczająco czasu, to może go sobie szukać byle zdążył zabrać pakę i podłożyć. Wina admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...