Skocz do zawartości
Gość

Savi na Adma

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Savi

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem na różnych cod-modach :Na 5 sieciach w tym na tej serwerowni

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

 

Staż w CS-sie: 5 lata

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!:Albowiem jestem na tej serwerowni dosyć długo i mam nadzieję że dostanę admina gdyż mi na tym zależy, Jestem opanowanym kolesiem który zawsze podchodzi do sprawy z zimną krwią,nie ulegam płaczką którzy spamią na kolesia którzy zabiją go pare razy pod rząd i osądzają go o wallhacka, Na innych serwerowniach spisywałem się bardzo dobrze zrobiłem sobie 3 miesięczną przerwe od cs i mam nowe chęci do grania.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:W dni szkolne do 4h a w weekendy gdy nie ma co robić mogę dobić do 10 godzin. ( Tak wiem No-life)

 

Kontakt: Steam , forum , Skype

 

 

 

Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiam Savi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na DUZE TAK!, poniewaz:

 

Savi to dobry chlopak, ktory jest naprawde ogarniety w sprzeciwienstwie do innych osob ( bez urazy ;] ) Mysle ze sie nada, poniewaz na sieci Multi Head'a nie jest od TAK, jest na tej sieci bardzo dlugo, moze i ma tam pare godzin za malo, lecz chlopak mimo swojego wieku naprawde potrafi dogadywac sie z ludzmi, po za tym jest ogarniety, ma kulture i to go cechuje. Jak dla mnie Savi jak najbardziej sie nadaje na Admina. dziekuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na neutral z przychylnością na tak. ponieważ :

 

na ts bywasz często aktywność na forum też jest. na serwerze musisz grać pod 1 nickiem i bd miał więcej godzin. ( staraj się staraj) nabijać godziny a może dadzą Ci szansę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze raz się wypowiem. Od 01.02.2013 minęło zaledwie 4 miesiące i 12 dni. A nasz kochany Savi zestarzał się o DWA LATA. Kolejny dziwny przypadek. Może jestem nieco staroświecki i nie wiem nic o podróżach w czasie.. Nie wiem. Już ukazuje dowody.

 

 

 

http://www.multi-head.pl/showthread.php?tid=4505

 

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a62eefef10be4b16.html

 

 

 

Kłamstwo ma krótkie nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...