Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

Mała propozycja hmm,,,

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym się dowiedzieć i czy jest oczywiście taka możliwość że np. paczki z ks'a mogły by być przypisane do właściciela to znaczy ja zdobywam 4 paczki i tylko ja mogę je zebrać bo to czasem denerwuje ktoś nabije fragów ma 4 paczki w tym zostaje mu tylko jedna. Albo czy można zrobić tak że 4 paczki w jedno miejsce spadają jedna na drugą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to znakomity pomysł jeżeli istnieje taka możliwość przypisania paczek do danego właściciela to jestem na Wielkie tak gdyż jest to irytujące jak ktoś ci paczuszki podpiernicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak :P ale dobrzy by było gdyby po zginięciu właściciela paczek paczki mógł by już brać każdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu się zgodzę z tym pomysłem nieraz każdy gracz się denerwuje i musi czekać 2 min na respie aż każdy z niego wyjdzie aby mógł spokojnie zebrać paczki Wielki + za taki pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na wielkie TAK nabilem emergenecy a tu wszyscy do moich paczek matko powinny byc przypisane a nie zeby zabierali ale z drugiej strony jak komus zakosisz paczke to jest fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oo to by było Bardzo fajnie :) albo bynajmniej zrobić tak żeby spadały 4 jedna na druga i też bd zajebiście ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


lepsze rozwiazanie jest z 4 paczkami w jedno miejsce, poniewaz jak beda dopisane do wlasciciela to nikt nie podejdzie do paczki zostawionej jako "pulapka" xD przy zbieraniu jak kogos zabijemy to nie bedzie mozna wziac jego paczki. na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...