Skocz do zawartości
Gość

Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

To zacznę od sedna sprawy czyli ninj jest to zbyt dobra klasa.Więc mam propozycję o osłabienie trochę tej klasy np. Nie może mieć innej broni niż nóż albo 1/2 z kosy. Wiem ,że to jest Premium i musi być lepsza od zwykłej lecz on jest trochę przesadzona.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym jej dal tak :

 

 

 

Nie moze miec zadnej broni oprocz noza i jak dostanie jakis perk z bronia to tez nie bedzie miala broni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wtedy będzie bez sensu, gdyż nawet speedhacker byłby lepszy. (speed, 1/1 z kosy) ninja tylko mało widoczna i mniejsza grawitka. Bez broni chyba że perk. Wtedy na tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja powiem ze jestem na nie, chociaz pomysl w miare dobry ze wzgledu na to ze ninja denerwuje jak i na nowych graczy ktorzy nie ogarniaja ninji. ale i tak h@ rzucil latarke dzieki ktorej widzisz ninje, dalsze oslabianie tej klasy zrobilo by z niej zwykla zamiast premke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja jestem za oslabieniem bo to cod an ie jakis inny mod i tutaj ninjy w ogole ni powinno byc, dlatego na start powinna miec 100 kondycji albo z -10 wtedy by dalo sie ja jakos zniesc ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, niech zostanie tak jak jest. Ninja idealnie zbalansowany jest, bo i słychać jego kroki, ma praktycznie 1 szanse na zabicie, jeśli nie trafi przeważnie leży oraz latarka jest przeciwko niemu, więc nie ma co zmieniać. Jeśli chcecie osłabić ninję, to równie dobrze możecie osłabić inne premki tj. kapitanowi 1/2 z awp, konspirantowi 1/2 z scouta, zabojcy 2 miny itd. Jak widać nie ma to sensu i niech zostanie tak jak jest, to tak na podsumowanie ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie gdyż cały czas ninja jest przesadzona to wiemy lecz premium musi być lepsza od zwykłej klasy jeżeli ktoś płacze na ninję niech sobię sam ją zakupi a nie tylko marnuję słowa na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym proponował aby ninja miała by bron tylko i wyłącznie z perku. Niech te perki coś dają... niech będą w końcu przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tiger gra klasa ninja i co runde ma staty 40 : 7 wiec jak czytam że ninje jest latwo zabic to mnie to smieszy.On ma tyle kondysji ze sie z anim nie nadarzy i zabija na hita.jak mu dobrze runda pojdzie to 3/4 temu wybija jestem tego swiadkiem.Dla mnie ninja przesadzona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...