Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się z prośbą zmiany layoutu na forum, bo aż po prostu oczy bolą jak się na to patrzy. Jest on niedopracowany, niedokładny, wszystko jest porozrzucane gdzie popadnie, nie ma niektórych obrazków (przykładowo do tworzenia tematów), cellpicki są nierówno poukładane i brzydkie logo ;/. Właśnie szukałem layoutów i wpadłem na jeden, całkiem ciekawy. Oto link do niego:

http://www.awesomestyles.com/mybb-themes/view/vbulletin-cs

 

Przygotowałem także nowe rangi graficzne specjalnie dla forum:

 

 

 

headadmine.png

 

 

 

Zamierzam także zrobić nowe logo jeśli byście wgrali proponowany przeze mnie layout. Pozdrawiam.

 

Jest jeszcze jedna opcja, wgrania silnika IP Board - jest on o wiele lepszy i wygodniejszy niż wszystkie inne silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co do IPBoard jestem za. Na PW podam Ci numer konta przelejesz mi 500 PLN i na drugi dzień będzie nowy silnik. Styl, który zaproponowałeś jest, hmm, paskudny. Ranga bardzo ładna ale mamy już swoje. Co do logo, są gusta i guściki, dalej tłumaczyć nie muszę chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chodzi o to, że u mnie jest normalnie. Ikonek mi nie brakuje i wszystko jest wyświetlane prawidłowo. Nie wiem w czym problem. Może daj mi screena. IPB bez licencji jest nielegalne a my złodziejami nie jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co jak co, ale rangi te co zrobiłeś to są PRZEPIĘKNE!!! Serio.:D Consek mógłbyś zmienić rangi. Ładniej by forum wyglądało :D bo aktualne rangi są przeciętne. (moje wrażenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No wybacz ale nie powiesz mi chyba, że to logo jest ładne. Przepraszam nie chcę Cię dotknąć, rozumiem że zrobiłeś je na szybko z nudów ale jest po prostu słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Są sposoby, aby uzyskać IP Board za darmo. A co do tego stylu to jest tylko przykład. Ale chociaż zrób coś z tym forum, żeby wszystko było normalnie.

 

 

 

 

taa ale posiadanie wersji "nuled" a więc pirackiej silnika IPB jest nielegalne co wiąże sie z ryzykiem dostania kary która jest 3 krotnie większą niż koszt zakupu licencji w IPS a do tego zabierają bazę danych

 

 

 

Więc chyba nie warto ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...