Skocz do zawartości
HardeQ

Nowy serverek?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję na server typu "SURF MOD" i to najlepiej "Only Surf ski 2".

 

W związku z tym, że sam szanowny aquax mówił, że nasza serverownia może się w najbliższym powiększyć x2 to myślę, że ten mod wraz z aim/awp/fy pozwoliłby rozluźnić się graczom.

 

Tak więc server oczywiście gdyby powstał należał by do moich ulubionych i kupiłbym sporo reklam dla serverowni tylko po to aby na surfa przybywało ludzi.[skorzystałyby na tym inne servery + sam server CS GO]

 

 

 

Na surf modzie przesiedziałem rok i nie uważam tego czasu za marnowanie ponieważ gra zawsze była przednia.

 

 

 

Na surfie oczywiście aby na niego zarabiać mógłby być "VIP".

 

 

 

Vip otrzymywałby: [ to jest tylko moja propozycja, która gdyby server jednak powstał mogłaby ulec zmianie]

 

co rundę deagle 7 naboi + shotguna[full]

 

2 granaty he, flash, smoke

 

+10hp za zabójstwo+ 15hp za headshot

 

slot na serverze i kosztował by - 11zł sms miesięcznie bądź 5 zł przelewem.

 

 

 

Chciałem dodać, że zawsze gdy się poddenerwuje wchodzę na surfa, pograć i wejść w stan rozluźnienia.

 

Myślę, że samo 11 slotów by wystarczyło aby gra była dobra i urozmaicona.

 

 

 

Jak mówiłem to jest tylko propozycja, pozdrawiam.

 

HardeQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no mamy w propozycjach juz 3 server :D i jeden stoi już ale Testowany jest więc ? jestem na tak ale może najpierw wystartować 45K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak ja jestem na TAK... Hardeq to jest świetny pomysł , dawniej grałem na only surf_ski_2 i byłem dobry ^^ teraz można by było wrócić do starych czasów :) TAK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak, ale jak już powiedział jupik w propozycjach są 3 serwery :P Jak dla mnie najważniejszy jest DR (ja tam sobie lubię dla rozluźnienia pograć) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...