Skocz do zawartości
Gość

podanie Czekoladki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Czekoladka

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie (w byciu adminem): byłam 1 na Jail`u (aktualnie nie mam admina na jail`u tylko ranga na forum została)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

 

Staż w CS-sie: mniej więcej 5 mies.

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ przebywam na Cod-Modzie codziennie ok. 3-5 godzin,po resecie przegranych godzin mam 48.Na serwerze jestem też z rana i przeważnie w tych porach kiedy nie ma żadnego admina,a gracze łamią regulamin.Chciałabym pomóc obecnym adminom.Jestem też sprawiedliwa,miła i kulruralna.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: pn.-pt. ok.5 godz.,sob.-niedz. ok. 4 godz.

 

Kontakt: skype: zuzia639639,steam: czekoladka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Tak. ponieważ dużo czasu spędzasz na Cod. jesteś ogarniętą Kobietą.

 

Wymagania spełniasz ,,a wiek to nie wszystko liczy się ogarnięcie" z tego co wiem na Jail Adminowałaś bardzo dobrze nie było na Ciebie ani skarg ani problemów z tobą więc jak najbardziej u mnie masz Duże TAK!

 

 

 

Dla tych co nie maja rang na forum. to że u Pani tej pisze na forum ze ma admina jail. to tylko pozostałość :) dla ludzi którzy nie wiedzą :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem jak najbardziej na Tak czesto gra na codzie . Miła ogarnięta na jail'u dała radę . Tylko 1 przestan ninja grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem Na TAK !!! ponieważ jesteś dużo aktywna na forum...I myślę że nadasz się na to stanowisko,,, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zwiększ swoją aktywność na forum bo jakoś nie widzę jej. Aha i gra ninją odpada. Reszta jest na plus.

 

 

 

Jak dla mnie to neutral bo bardzo słabo Cię znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK ! Wymagania spełniasz oprócz wieku , ale po rozmowach na ts'ie wydajesz się być naprawdę super ogarnięta . Bardzo Cię lubię i myślę , że powinnaś otrzymać szansę , której napewno nie zmarnujesz . Jestem na tak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem na wielkie TAAAAK !

 

 

 

Ogarnięta, miła i dużo czasu spędza na cs i ts:) co do aktywności najwyżej nadrobi ją po dostaniu admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z wiekiem to cos wiem :D Ale musisz przestac grac ninja i nie wiem co z adminem na JB ;) Ale u mnie masz duze TAK ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1. Masz admina na Jail`u. Tam swoich obowiązków nie spełniasz. Aktywność w ostatnim tygodniu 0h:0min:0sek

 

Po 2. Nie spełniasz minimalnych wymagań.

 

Kandydatura do odrzucenia. Swoją drogą admin na Jailu jest Ci zbędny, dlaczego nie zrezygnujesz? Wolisz żebym zabrał Ci go dyscyplinarnie za brak wykonywania obowiązków? To jeszcze bardziej podważy Twoje kompetencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Consek przecież ona ma już admina zabranego z JAila.

 

Co do Admina na Cod-zie to sądzę żę można dać jej szansę, jedynym minusikiem jest to że często była zbyt "łaskawa" dla co niektórych graczy z Jail-a... Wiek wiekiem liczy się ogarnięcie.

 

NA tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

dawo444 ,,Syja" człowieku klepek Ci brak? czy o co kaman?

 

Co do Pani Czekolady ? zazdrościsz ze dostaje same na Tak ? .. Siedzi z Graczami ,adminami i h@ na ts rozmawia. jest co dzień udziela się i tp. Po za tym. jak by ktoś coś miał to by napisał...

 

Masz pretensje ze wracasz. dajesz link w podaniu z kiedyś i dziwisz się że masz tyle na nie?

 

żeby mieć pozytywy to poza grą trzeba jeszcze : siedzieć na forum i się udzielać a przede wszystkim na ts bo tam jest nas dużo i można z każdym pogadać.. Na pewno tym swoich notowań nie poprawisz. a co do tego że dziewczyna.? Nie ma prawa złożyć podania i usłyszeć co o niej sądzą myślą ludzie?.. i nie rozumiem czemu uważasz a wręcz twierdzisz że każdy kto złoży podanie i ma 14 lat to od razu ma same Nie!. a to inaczej działa. kiedyś to zrozumiesz. nie długo jak przeczytasz uważnie. ^^ to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

CZekoladka byl bym na tak ale ty nie ogarniesz cod moda to nie jest jailbreak ze wejdziesz na chwile dasz bana za txt czy cos trzeba umiec robic ss demka krecic i ogarnac czy skill czy wh bo jak cb zabije zara mu ss zrobisz to tak nie milo bd :3

 

wiec jestem neutral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

dawo444 ,,Syja" człowieku klepek Ci brak? czy o co kaman?

 

Co do Pani Czekolady ? zazdrościsz ze dostaje same na Tak ? .. Siedzi z Graczami ,adminami i h@ na ts rozmawia. jest co dzień udziela się i tp. Po za tym. jak by ktoś coś miał to by napisał...

 

Masz pretensje ze wracasz. dajesz link w podaniu z kiedyś i dziwisz się że masz tyle na nie?

 

żeby mieć pozytywy to poza grą trzeba jeszcze : siedzieć na forum i się udzielać a przede wszystkim na ts bo tam jest nas dużo i można z każdym pogadać.. Na pewno tym swoich notowań nie poprawisz. a co do tego że dziewczyna.? Nie ma prawa złożyć podania i usłyszeć co o niej sądzą myślą ludzie?.. i nie rozumiem czemu uważasz a wręcz twierdzisz że każdy kto złoży podanie i ma 14 lat to od razu ma same Nie!. a to inaczej działa. kiedyś to zrozumiesz. nie długo jak przeczytasz uważnie. ^^ to wszystko.

 

 

 

 

Morderca coś Ci nie pasuje znowu? Twój post nic nie wnosi do tematu, a osoba składająca podanie musi znieść krytykę innych osób. Nie zapominaj, że w Polsce panuje demokracja i każdy ma swoje zdanie.

 

 

 

@Dawo masz za mało godzin na serwerze, więc problem tkwi w tym :)

 

 

 

@Czekoladka

 

Spełniasz kryteria:

 

-aktywność w grze,

 

-masz doświadczenie,

 

 

 

Popraw:

 

-aktywność na forum,

 

 

 

Jestem na Tak. Jesteś miłą osobą, lecz z wiekiem jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czekoladka jakbyś poznała regulamin i bardziej ogarniała amx to bym był na Tak ,lecz teraz Neutral .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim skromnym zdaniem wiek ma znaczenie. Nie znam Ciebie zbyt dobrze, na ts'ie siedzisz i pogadac mozna z Toba lecz nie wiem czy poradzisz sobie z adm na cod. Nie mialem przyjemnosci grac na jailu i nie wiem jak adminujesz mam nadzieje ze dobrze bo po ilosci "tak" widze ze dolaczysz do nas.

 

*co do aktywnosci napewno poprawisz o to jestem spokojny. Ode mnie niestety neutral. 14 lat to troszke malo(gra od 16 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak. :D Na jailu sb radziła, nie było na niej skarg, jest pomocna miła kulturalna i wiele wiecej :P

 

Wiek to tylko liczby :P

 

 

 

PS. tak jak inni mówia z ninjy musisz zrezygnowac pełniąc funkcje admina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...