Skocz do zawartości
Procentowy

Siemaneczko :D

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ;d . Postanowiłem się przywitać z nowymi graczami ;p. A więc, Mam na imię Arek, mam 16 lat i mieszkam w Mały miasteczku Rzekuń ^^. Jak sami widzicie dorobiłem się rangi Moderator, bardzo szanuję tą rangę i staram się jak najlepiej wykonywać moją pracę. Przejdźmy do zainteresowań, Interesuję się Sportem, dokładniej Piłka nożna, Biegi na 100/300 m . Kolejnym moim zainteresowaniem jest Counter Strike ;p . Gram w niego od małego, tzn od 8 roku życia, z przerwami. Moją przygodę na Multi-head, zacząłem w październiku/listopadzie. Moim pierwszym serwerem był COD mod ;p . Mam przegrane na nim ok. 400h [ Przed restem ]. Po resecie GT, nie grałem zbyt dużo, ponieważ trzeba było się wziąć trochę za naukę ;p . Jak macie do mnie jeszcze jakieś pytanie proszę pisać ;p . Pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Siemka. :) z nowymi a starami to co ? no nie i kto dał ci ten zielony kolor? a wiem ,,zielony jesteś" wszystko jasne :D

 

Miło Cie poznać przez kabel internetowy :) w realu Ci rękę podam za parę godzin :) Pytanie? chyba nie chcesz znać jego treści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...