Skocz do zawartości
Reprezentant

skarga na admina T1M3

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 23 maj 2013 ok 19:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: T1M3

 

Dowody: http://speedy.sh/Zu2Fc/dowody.rar

 

Świadkowie: świadków nie ma bo to na u@ było .

 

Uzasadnienie: Chciałbym złożyć skarge na admina T1M3 pisałem mu 3 razy na u@ , że gracz wchodzi na txt na mapie (de_aleksandra) , a także że skanuja przed 7sec , i już za ostatnim razem się trochę zdenerwowałem i napisałem "Ku*wa" w regulaminie pisze że można przeklinać ale nie co drugie słowo , i on zamiast jemu dać bana za txt to mi dał za kulturę , a gracz dalej gra i chodzi po txt. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to ostatnio pisalem do tim3 ze gra odpal a tej ze tak powiem wielki admin do mnie napisal (pisz skarge ). Trzeba za przeproszeniem tego goscia usunac. Pisze z telefonu ale smialo z nim pkgadam na ts. Ps. Synek jaj masz problem z Adminem Cod to po co go mas. Nie mam dowodow ale ze wzgledu na moj staz mysle ze nie musze ich posiadac. Tym bardziej ze mam flage Admina na cod chodz jej nie uzywam. Widze co sie dzieje na u@ . Kocham was Multi-heady........ ;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-) :-P:-P:-P:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

 


 

Sorry za brak znaków. I za błędy. Ale piszę z kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiec er ja to tak odebralem. jakbs mial admina po to zeby kablowac czy co? Bo serio tak to odebralem er.. Chyba ze sie myle, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1. co do skargi to Ty cały czas spamiłeś mi na u@. I jakbyś nie użył wulgaryzmu to byś nie dostał bana .. A możesz sobie "ulżyć" np słowem "kur*a" ale proszę nie na u@. Po 2. Er napisałem Ci tak bo rządzisz się cały czas a i nie uważam się za tak jak mnie nazwałeś "wielki admin" ale jeżeli tak bardzo chcesz mi coś udowodnić to proszę o dowody ponieważ to że masz duży staż nie znaczy że możesz oskarżać bez dowodów...

 

 

 

PS: Wypraszam sobie nazywanie mnie synkiem... To że jesteś starszy do tego Cie nie upoważnia ... A ja też mogę z Tobą śmiało pogadać na ts.

 

 

 

Z poważaniem T1M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


StaszeQ ale skoro się wypowiadasz to mów chociaż na temat bo zboczyłeś z niego i odrębni się drugi temat.

 

Co do skargi raz napisać[wulgaryzm] może. Gorzej jeżeli nazwałby cię tą K...ą to wtedy ban nawet no 3h...

 

 

 

A tego kolege co był na txt chociaż zbanowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tyle że gracz co runde przechodził przez txt(nie przeskakiwał ) i od razu na naszym respie był i wszystkich dead, a jak pisałem 1 ,2 , 3 raz to za 4 już sie zdenerwowałem bo zero reakcji nawet na specta nie wlazłeś żeby zobaczyć czy to prawda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gracz gdy byłem na spect przelatywał nad TXT nie dotykając ich... Miałem zawierzyć jednemu graczowi ? musiałem mieć dowody że chodził po txt ponieważ gracz który mi to pisał mógł to robić specjalnie gdyż giną od jego rakietek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widać jak chcesz mnie tylko już zgnębić ... byłem na spect... a i dlaczego to tylko Ty pisałeś na niego nikt inny?

 

 

 

PS: Daj dowody że on był na txt i go nie zbanowałem. Jeżeli nie dostanę konkretnych dowodów na moją winę nie wypowiadam się w tym temacie. Czekam na dowody.

 

 

 

Z poważaniem T1M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...