Skocz do zawartości
Gość

Admini na serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Czy na tym serwerze chociaż raz na 1h wchodzi jakiś admin bo chyba w to wątpię. Jest godzina 14 a od około 2h cheaterzy opanowali serwer. Czy takie prowadzenie tego serwera ma sens ? [/font]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No właśnie jest z tym czasami problem, ale jest coraz więcej adminów i powinno to być w końcu opanowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Daj na luz . :D Są admini. Tylko admin też człowiek. A co nie którzy mają szkołę chyba w dni robocze, prawda ? :) Opanuj emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozumiem, że mają życie prywatne ale jak ktoś już dostaje admina to musi liczyć się także z kolejnym obowiązkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ok, ale ten obowiązek nie polega na tym że będą siedzieć na serwerze 24h, zresztą większość adminów wchodzi dopiero po 16.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Myślę ze Admini starają się w miarę możliwości być jak naj więcej na serwerze. lecz zawsze znajdzie się taki moment ze ich nie bd. no chyba ze 99% serwera to bd admini. a to nie możliwe jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj jest akurat prawda to, ze adminow cos za czesto nie ma, dzisiaj grajac (oczywiscie nie mowie o wszystkich lecz o wiekszosci) bylo 0 adminow, nie wiem co sie dzieje, ciagle lataly czity i grac sie nie dalo, admin na serwerze byl 1 lecz sam tego nie ogarnie wiec nie wiem jak to dalej bedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No wydaję, mi się, że Admini DD2, powinni powiadomić o ich mniejszej aktywności na forum/serwerze. Z tego co widzę, żaden znich nic nie zgłosił. To, że godzina 12 i nie ma admina to jeszcze można zrozumieć, ponieważ to jest czas szkoły/pracy. No ale po 14/16 to już trochę przesada. Godzina 16 i nie ma żadnego Admina. Ostatnio grałem [Niedziela], godzina 20;15 , nie ma żadnego admina, a w tym czasie biega 2/3 Cheaterów. Jeden taki, że w czasie krótszym niż 5 sek był już na respie, i każdego zabijał z scouta. Po 20/30 min wbił Badek zbanował go. Lecz w tym czasie kiedy go nie zbanował 2 graczy zrezygnowało z serwa. Zaczeli reklamować inne serwery, żeby poszli sobie tam pograć. Ale to nie wszystko, w tym czasie połowa serwera siedziała na specie i patrzyła jak koleś sobie biega, i każdego zabija. Admin, który składa podanie, na admina i pisze, że siedzi na serwerze 4/6 godzin, to jest jedne wielkie kłamstwo. Skoro mamy 16 Adminów na dd2, to czemu nie ma Admina w godzinach porannych ? Proszę niech Opiekun Adminów DD2, przemyśli to co napisałem, i niech skontakuje się z innymi Adminami DD2. Pozdrawiam xDoGeK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dodajcie sobie mnie na steamie http://steamcommunity.com/id/yobear - ostatnio często jest tak, że całymi popołudniami się uczę przy komputerze z włączonym steamem. Cały czas na serwerze być nie mogę, ale jak coś wymaga interwencji to na chwilę wejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

powiem tak wystarczy tylko napisac do adma Conse na steam i zaraz jakis admin wbija (tylko trzeba miec steama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

powiem tak wystarczy tylko napisac do adma Conse na steam i zaraz jakis admin wbija (tylko trzeba miec steama)

 

 

 

 

Ty myslisz ze Konsek nie ma nic lepszego do roboty tylko pisac do adminow albo sam wchodzic, po to sa admini ktorzy ( tak jak napisal xDogek ) "niby siedza" 4-6 godzin a tu winka ze praktycznie wgl nie wejda. Dzisaj byla taka sytuacja ze siedzialem sobie od 15-19 i 0 adminow, no to prosze cie... co to ma wgl byc? ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pogram na serwerze 2-3h dziennie, bo więcej czasu grać na jednej mapie mi się nudzi.

 

Zawsze jak ktoś do mnie napiszę na steamie, że gra cheater to wejdę.

 

Ostatnio kilka adminów straciło swoje stanowisko i szukamy nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale nie każdy ma stema, więc może by tak wymagać od adminów posiadania gg? zawsze poprawiło by to łączność z nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Raczej to jest problem ludzi nie posiadających steam`a. Poza tym przede wszystkim cheat`ujący to nonsteam`owcy. Nigdy nie jest tak, że na serwerze grają tylko ns`y, więc kontakt do adminów zawsze się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Myślę ze Admini starają się w miarę możliwości być jak naj więcej na serwerze.

 

 

 

 

Taaaa... Jak najwięcej czyli jak to w większości wejść na 5min i wyjść. -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Taaaa... Jak najwięcej czyli jak to w większości wejść na 5min i wyjść. -,-

 

 

 

 

Sorry ale ja jeszcze nie widziałem admina, który wbija na 5min i wychodzi.

 

A jeżeli tak się dzieję to zrozumcie, że ktoś może mieć różne powody i dobrze, że jest w stanie oderwać się od swoich zajęć i chociaż na chwilę doprowadzić serwer do porządku.

 

Uwierzcie - każdy z adminów stara się jak może.

 

Admini na tej serwerowni nie mają po 10 lat żeby cały dzień na serwerze siedzieć i tylko grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam bardzo no ale jest dość sporo adminów i moglibyście się podzielić zadaniami. Rozumiem, admin ma swoje życie i to wiem bo sam nim jestem no ale jak tam grałem choć na chwile, a to kilka razy to raz widziałem admina.

 

W każdym razie jest selekcja i nabór graczy... Zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim zdaniem jest coraz mniej adminów na dd2 :/ .Czesto widze evvive i pszyczajony wonsz którzy naprawde staraja sie ogarnac wszystko na serwerze dd2 za to ich cenie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...