Skocz do zawartości
Gość

prosba o UB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: am'XX Glock:) m4a1^^

 

Godzina, data zdarzenia:teraz

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP: 194.63.131.121

 

Uzasadnienie: gram a yo mnie upomina slowa a mnie caly czas prowokowali i przeklinałem i dostalem bana na 1 dzien a ja bym chcal teraz ograc sobie dostane UB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żartujesz sobie ? Przeklinałeś, obrażałeś... i ty chcesz wcześniejszcze UB ? . Własnie po tym zachowaniu, a admina wżyciu nie dostaniesz... . Odwołanie nie słuszne, Zamykam.

 

 

 

//Otwieram na prośbę admina y0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wrzucam parę screenów na dowód naprawdę chamskiego zachowania gracza:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostrzegałem, prosiłem.. Nic nie pomogło. Według mnie kara którą nałożyłem (1 dzień) za takie zachowanie jest za mała. Proszę H@ o wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no chcialem ale jak mnie przewywaja to co jak sie zachowac nic nie pisac i byc ciota? sry za slowa ale ... denrewuje mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Najlepiej to perma mu dajcie , tak mnie denerwuje że masakra.

 

 

 

 

 

//Dział UnBan Team nie jest działem dla zwykłych użytkowników + 10 %/xDoGeK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie też prowokują , nie raz zdarzyło mi się przeklnąć, ale myślę, że jak każdemu , wszystko rozumiemy , ale do czasu , więc zastanów się nad tym co zrobiłeś, ban się skończy i więcej staraj się tego błędu nie popełniać.

 

Zamykam , ponieważ spam się robi , myślę, że Amx zrozumie, że źle zrobił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przepraszam że tak bez "ostrzeżenia", ale jednak 24h kary to za mało, tak samo jak 3dni.

 

Tydzień powinien być odpowiedni, jednakże nie będę taki, ale karę przedłużam. Dodaję 3dni, a nie do trzech dni kara :) (3+1=?, obliczysz)

 

Ach, pozwolę sobie zacytować coś "ryj kutasie" ---> Za taką odzywkę powinien być ban na 3-5dni, nie licząc pozostałych :)

 

 

 

Temat zostawiam otwarty dla Administracji, nie dla spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Amx co do twojego zachowania nie mam pytań. jeśli ktoś ci coś pisze obraźliwego albo mówi. zgłaszasz to do Admina na u@. czy to takie trudne to ?... chyba bardzo... Jak Cie prowokują to się nie daj. Jak wy życiu na co dzień taki jesteś jak tu wykazałeś się kultura do gracza a zarazem Admina ,,yo" no to w tej sytuacji skończy się karą czasową z tego co widzę i możliwe ze %. chodź tą decyzję podejmą H@... Co do twojego podania do Admina. to jak sobie to wyobrażasz ze każdy kto cie zdenerwuje albo powie słowo nie cenzuralne to zamiast go karać banem. to bd się z nim wyzywać? czy najpierw go sponiewierasz jak w tej sytuacji Pana ,,Yo" a potem zbanujesz?... Radzę Ci zapoznać jeszcze raz z regulaminem serwera only dd2, ponieważ następny taki twój wyczyn może mieć katastrofalne skutki dla Ciebie. Pozdrawiam. I zarazem Gratuluje siły i wytrwałości w działaniu Adminowi Yo. ponieważ gram dość często na dd2. i takie rzeczy maja bardzo często miejsce na ogół słownie mniej na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...