Skocz do zawartości
Gość

Pingi...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. Szczerze to nw czy jest/był na serwerze już taki temat... jak coś to usuńcie.

 

Chodzi mi o to że na serwerach na których gram ( jail, COd i AWP) nie zauważyłem czegoś takiego jak pluning wywalający za ping. Grałem już nieraz i widziałem graczy gdzie ping im skakał czasem nawet do 2000... Gdy niema admina a gracz taki nie chce opuścić serwera całego go laguje.

 

Jeżeli pluning takowy miałby być wgrany proponował bym aby wywalał za ping w wysokości 100-120.

 

Pozdrawiam

 

qRuBY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem również za wgraniem tego na serwer ponieważ jak nie ma admina wywalało by to danego delikwenta z pingiem lub jeżeli by był admin zaoszczędziło by to nam ciągłego zwracania uwagi na pingi oraz zamiast patrzeć na pingi mieli byśmy więcej czasu na patrzenie na graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Padały już takie głosy wcześniej, tylko nie wiem co z tym nie wypaliło. Admini mieli by więcej czasu na sprawdzanie ludzi a nie pingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dokładnie tak jak kolega Wyindywidualizowany napisał chodzi o to by admini mieli czas na inne sprawy oraz aby pingi były by ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HardeQ@ wywala gracza jeżeli nawet nie porusza myszką przez cała rundę. A jeżeli wejdziesz na specta to Cię nie wyrzuca.

 

Taki plugin bardzo przydałby się na DD2, gdzie przez praktycznie cały dzień jest zapełniony serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Plugin ma swoje wady. Przypuszczalnie komuś nagle skoczy ping, mimo że cały czas ma niski i zostaje kicknięty. Taka sytuacja często i u mnie się zdarza kiedy na innym kompie przeglądany jest net. Jestem przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Consek... ale miło się gra jak skacze ci ping i inni cb trafić nie mogą oraz ty się ledwo poruszasz ? Mi również skacze ping i to bardzo często ale mówi się trudno ;)

 

Co do Bad-ka chodzi mu o taki pluning który po kompletnym nieruszaniu się ( myszką ani niczym) po czasie 1:30 ( o ile się nie mylę) wywala. Takżę jakbyś dawał bana to spokojny możesz być o wywalenie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem za pluginem ping ale niech bedie ze jak ktos ma ping 110

 

a co do afk to mozna zrobic ze po 2min wyrzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na NIE ! . Plugin zbędny . Gdy mnie zabiją wtedy zawsze minimalizuje cs i ping skacze mi do 200 i bedzie mnie wywalac . To nie ma sensu . Chyba admini muszą coś robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie... Powody podał consek. Zresztą wystarczy ze ktoś w domu wejdzie na laptopa czy drugi komputer na chwilę, ping skoczy do130 i kick. A znowu z pingiem do 130 daje rady się grać ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...