Skocz do zawartości
vEq.!

Ponowna próba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: krzychuxd

 

Wiek: 16

 

Data rejestracji na forum: 11-05-2011

 

Czas spędzony na forum: 2 Tygodni, 3 Dni, 7 Godzin, 1 Minuta, 27 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu: 4/5

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak obsługiwałem.

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na serwerze byłem parę razy na ss'y

 

Dlaczego Ty?: Ponieważ mam już dużo wolnego czasu.Jestem ogarnięty w tych sprawach.No i bym chciał pomóc w sprawdzaniu graczy ;]

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: od 2 do 4 godzin.W weekendy więcej.

 

Coś od siebie: Jestem Krzysiek,mam 16 lat.Interesuję się sportem oraz informatyką.Moje hobby to Piłka nożna.Lubię jeździć rowerem :).Chodzę do 3 gimnazjum.No i mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ! ;)

 

 

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak znam cie od bardzo bardzo dawna fajnie sie z tobą gra / gada na tsie i wgl myśle że ogarniesz tą funkcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No krzychu znam Cie juz dosyc dlugo i nie raz widzialem jak ogarniales posade UB i robiles to bardzo dobrze :D Dlatego moje zdanie bedzie na takie a nie inne : Jestem Na TAK ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK , i ty będziesz ostatnią osobą która ode mnie taką opinie otrzymała ponieważ tylko jest już UnBan Team że zawsze któryś jest na forum.

 

 

 

P.S: Po rozpatrzeniu tego podania proszę o zamknięcie rekrutacji na UnBan Team bo na serio zrobi się "burdel" , będzie więcej UnBan Team niż osób które wstawiają ss'y na forum heh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem jak najbardziej na tak chłopak ogarnięty z forum korzysta bardzo czesto więc myślę że, na pewno ogarnie tą posadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...