Skocz do zawartości
Gość

Saleznian44 - śmiech na sali, 'admin'. VOL2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Szkoda że tak szybko to zamkneliście, a jak inaczej to nazwać co zrobiłeś? Poprosiłem o naprawienie perku, a ty go wyrzuciłeś i jeszcze łapiesz mnie za słowa. Tak, propsy lamusie bo właśnie nim jesteś. Nie wiem jaki miałeś cel w tym żeby wyrzucić ten perk?

 

 

 

Kółeczko wzajemnej adoracji wkroczyło, dzięki .eR za bana na 1h ale już nikt nie gra. To że go obraziłem, wiem że to było nie na miejscu ale zdenerwowałem się. A to że jestem wulgarny to chyba powinno być na drugim miejscu, zaraz po jakości adminów na MH. Jeden kłamie, następny banuje jak mu się podoba (Morderca). Super fajnie, podoba mi się serwer, więc gram dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja myślę że sprawa się chyba już wyjaśniła ?? Czy chcesz spamować i wykłócać się teraz o głupoty ?

 

Dajcie sobie po + i będzie git a jak nie to ja wam dam po - :P

 

Odpuść i jeden i drugi a nie d0n teraz będziesz za przeproszeniem wkurzać saleziana a on się na ciebie uweźmie i będzie cię banował za byle głupoty.

 

 

 

Zamknijcie już tą sprawę a nie jak dzieciaki będziecie się kłócić.

 


 

I co do ciebie d0n to zobacz jakie ty masz zazwyczaj bany.....

 

http://www18.speedyshare.com/EHnX9/download/d0n.png

 

 

 

 

 

Więc mówię pilnuj się bo zrobię tak jak napisałem w poprzednim temacie ....

 

 

 

I tak się ciesz że jeszcze to nie nastąpiło bo ostatnio zaczynamy się brać za chamskie zachowanie, a uwierz mi że skrócimy te wam te wulgaryzmy na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie chodzi mi o to żeby się kłócić, ale mam na myśli to że ADMIN to ADMIN i nie powinien tak lecieć w chuja.

 

 

 

 

 

Otrzymujesz warna +10 za wulgaryzmy //jupik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do sytuacji to trochę niesprawiedliwa ale... Ja mam zbindowane "/sell" na f9.

 

Salezian też może mieć takowego binda i po prostu pomylić przyciski ;D

 

d0n Dawaj troszeczkę kulturalniej bo wiem, że potrafisz.

 

O takie sprawy nie ma co się kłócić. Po prostu powiedzmy, że Salezian jak zdobędzie taki perk, a Ty będziesz na servie to ci go odda i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...