Skocz do zawartości
Gość

Podanie Vandal.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Vandal.

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): MH (1,5 roku), 3 inne serwery w miare powinny być znane + 1 na CS:SOURCE

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: 6 lat

 

Steam / NonSteam: STEAM_0:1:24215634

 

Dlaczego TY .!: Byłem tutaj raz adminem dość długi czas, aquax ani inni gracze nie mieli do mnie żadnych zastrzeżen skargi nie wpływały na mnie. Myślę że jako osoba jestem w porządku do póki mnie nikt nie zdenerwuje. Poprostu myślę że chociaż malutka szansa dałaby mi chęć do dalszej pracy i większe zaangażowanie w sprawy serwera

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy od dnia tygodni 3-5h

 

Kontakt: GG,PRIV,STEAM: Vandal Zolnierz RPK,SKYPE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na serwerze masz przegrane 17.37h , aktywność duża.Widuję Cię na serwie jak od czasu do czasu wbije , nie widzę żeby były na Ciebie skargi i problemy z Tobą , nie widziałem żebyś przeklinał , obrażał iż to mogę Ci dać moje tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie

 

 

 

- po pierwsze piszesz w swoim podaniu.

 

- wydaje mi się że admin powinien miec cierpliwość "myślę że jako osoba jestem Wporządku do póki mnie nikt nie zdenerwuje"

 

- popraw aktywność na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Narazie na NIE zmień swoje zachowanie a będe mógł dać ci Tak. Reszta powodów na górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja ci powiem że jestem na nie aktywność co drugi dzień na serwie aktywność na forum znikoma na serwie przykładem kultury nie jesteś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeszcze dopiszę jeszcze jeden powód do mojego Nie po moim głosie na nie pan vandal nie umie zachować spokoju i znieść krytyki w spokoju tylko na serwerze się czepiał i sapał do mnie to jest jeszcze jeden powód mojego Nie i sprawia że jest ono jeszcze większe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem Neutralny. nic do Ciebie nie mam. musisz mieć wewnątrz siebie spokój ,czi" :) zwiększyć aktywność na forum i na ts. i bd miał większe szanse :). jestem dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na TAK. Jesteś tutaj już sporo czasu, jesteś zauważalny, pomocny. Takich ludzi na pewno potrzeba w ekipie. A co do pisania w podaniu nie przejmuj się, każdy ma prawo skonfrontować uwagi wymierzone w jego stronę. Na pewno znajdziesz spokój wewnętrzny bo jak zaczniesz banować ludzi na serwerze to stracisz szybko tą posadę. A jak pomyślisz za każdym razem jaką stratę byś poniósł to się "pohamujesz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...