Skocz do zawartości
Gość

podanie Buena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: "Bueno" lub w grze : "BuEnO"

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem już adminem na kilku serwerachi ogarniam

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: 2 lata

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego TY .!: bo jestem kulturalny chyba że jakiś dzieciak lub osoba mnie wyklina w tedy nie jestem zbyt miły , jestem pomocny , reklamuje serwer i strone multi-head , nie spamuje na u@ i pisze tylko gdy widze kto ma wh , odróżniam skilla od wh boo już nie raz grałem na turniejach typu ESL lub mixy, gram na serwerze jakieś 3-4 miesiące co pewnie kilka osób potwierdzi :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: weekend i świeta 3-5 godzin , dni robocze : 1-3 godzin

 

Kontakt: STEAM_0:0:60756002 lub gg : 43566313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

mikro mi się rozwaliło 4 dni temu ale już z wami gadałem na ts kiedyś :) ale na ts moge też pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

beuno gram od 2tyg na cod modzie i nigdy cie nie widzalem ani nie gadalem na ts z toba.Masz przegrane tylko 30h powinienes miec przynajmniej 50+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

musisz zwiększyć swoją aktywność na forum , ts, w grze Cie widuje.

 

Co do nerwów i jak ktoś cie wkur,... to musisz zachowywać spokój i sobie pod nosem bluzgać

 

ponieważ jako Admin musisz dawać przykład gry i kultury. Ponadto proponuje kupić mikro i zapoznać się z adminami. bo jak na razie widziałem w grze cie tylko parę razy i ciężko się wypowiedzieć na razie masz u mnie na ,,Nie" spełń to co wyżej wymieniłem i bd miał na tak ^^. I nie pisz w swoim podaniu .....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja na nie, na ts nie bylo cie chyba nigdy, w grze czesto cie nie widac, forum aktywnosc niewielka. Pograj popisz pogadaj na ts to pomysli sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fakt, faktem grasz trochę za mało także też jestem na neutral.. powodów jest już dużo podanych także sam wiesz jak jest. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...