Skocz do zawartości
Procentowy

Propozycja odnośnie wulgów na serwie....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym przedstawić wam propozycje odnośnie wulgaryzmów na serwerze.

 

A więc, chodzi mi o to by zapobiedz wulgaryzmów na serwerze.

 

Chodzi o to gdy gracz na pisze np; "Offaj to kur*o" czy coś innego, to by musieli napisać przepraszam w ciągu 30 sek, gdy tego nie spełnią automatycznie ich kicka. Gdy gracz będzie pisać następne wulgaryzmy, plugin automatycznie będzie zmniejszał czas wpisania przepraszam o 10 sek. Moim zdaniem przydało by się takie coś. Co do plugina to poszukam czegoś takiego bo ostatnio przeglądałem to widziałem to :) . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Też taki plugin chciałem wrzucić na serwer nawet pytałem conska czy da na dd2;) bo dzieci z wulgaryzmem na dd2 to już wielka przesada ;..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pluning takowy można by dać ... sądzę że przydałby się i to bardzo na serwerze ;)

 

Ale ma on jeden - : gdy przekleństwo napiszesz tak "ku.rwa" pluning tego nie wyczuwa i wiele on nie zmienia ;). Sądzę że trzeba by było po prostu wprowadzić ostrzeżenia ( np 3) za 3 ostrzeżeniem gracz robi wypad na 5 min:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja pilnuję się wulgaryzmów na serverze bo sam kiedyś dużo przeklinałem. Teraz ograniczam to do minimum i bardzo rzadko przeklinam ale jak już tylko w świecie realnym, więc jak widzę takie sytuacje to najpierw ostrzegam, potem ban 5min-1h.[dłuższy tylko jak wulgaryzmy są częste i wiążące się z mocną obrazą]

 

Plugin to nie byłby zły pomysł gdyby nie fakt, że takowy plugin nie wyczuje wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Admini mają obowiązek banować za obrażanie i za nadmierne przeklinanie. Oczywiście za jedno przekleństwo nie będziemy banować ale jak już zaczyna przesadzać to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini coda banują za to jak ktoś nadużywa wulgaryzmów.... to jest ich obowiązek np jak ktoś raz napisze : wyłącz to kurwo... Admin musi zareagować ostrzeżeniem i patrzy czy ktoś nie wyzywa ponownie graczy.... Po za tym moim zdaniem używanie bluzgów w nadmiarze jest oczywiście pomyłką wychowawczą rodziców chodź często uczą się od starszych kolegów coś dla was nie używajcie ich jak nie znacie ich znaczeń....i jeszcze coś język polski ma bardzo bogaty słownik ,a tam nie znajdziecie żadnych bluźnierstw. Bluźnierstwa to inaczej łacina podwórkowa lecz są słowa które mają 2 znaczenia wyzywające i określające inną rzecz lub coś dotyczącego człowieka lecz są też uznane za bluzgi :P ... Przepraszam ,że to napisałem lecz nie mogłem się powstrzymać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@up gdyby ktos napisal przy mnie do kogos "wylacz to kurwo " to odpoczął by odrazu minimum 30 minut bez zadnego ostrzezenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

z pomysłem dobry. lecz. ktoś jest uparty to bd powtarzać i ostatnio i przez mikro na cod to robią więc trzeba admina który zbanuje taką osobę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

moim zdaniem plugin powinien kazdorazowo wyrzucac gracza jak napisze brzydkie slowo, kick oczywiscie i jezeli napisze 2 raz tez kick az wkoncu zrozumie takie dziecko dlaczego zostaje wyrzucane i przestanie brzydko pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szczerze to ja jestem przeciw.. tzn nie mowie ze to nie jest calkiem zle ale trzeba tez zauwazyc ze czasami trzeba sobie ulzyc i niechodzi mi tu o naduzycia ale jak ktos sobie raz napisze "k***a" to chyba nie jest taka straszna zbrodnia i od tego sa admini zeby banowac jezeli ktos caly czas bluzga... ale to jest tylko moje skromne zdanie :D (nie bijcie mnie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EvO to niech wyciągnie kartkę i na niej sobie ulży.

 

Coraz częściej się widzi jak ktoś kogoś wyzwie i kłótnia[trzeba od razu banować].

 

Dalej pozostaje przy fakcie, że takie coś to słaby pomysł i admini powinni banować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie . Jeżeli ktoś raz przeklnie to nic strasznego . Juz lepiej wprowadzić pluton który kickuje po trzech wulgach . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na serwerach nie ma totalnego zakazy przeklinania. Jak znajdzie się jakiś niewyżyty to może sobie pozwolić. Byleby nie nagminnie i nadmiernie. Propozycja odrzucona.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...