Skocz do zawartości
HardeQ

Spróbować można :)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imie: Krystian

 

2.Kontakt: steam/gg/pw/ts :)

 

3.Lokalizacja: Tczew

 

4.Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Dla cs'a ok 3-5 godzin dziennie[ chyba, że mam jakiś mecz] to trochę mniej.

 

5.Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Dość spory. Jak nie mam dostępu do PC to korzystam z Smartfona.

 

6.Posty(min.15 sensownych): Zdecydowanie więcej

 

7.Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomagać opanować forum i spam na nim jakie mogą wywołać boty lub inne beznadziejne wymysły ludzi, pilnować porządku i kultury graczy i forumowiczów.

 

8.Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Unban team/cod mod/ dd2[ interesuje mnie ten dział].

 

9.Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Zdecydowane i myślę, że admini Coda oraz osoby, które miały ze mną styczność na forum to potwierdzą.

 

10.Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Cierpliwość jest głęboko wypracowana, a systematyczność jest sama w sobie ukazywana na serverze i forum.

 

11.Coś o sobie: Mam na imie Krystian, niedługo 16 lat. Interesuję się piłką nożną. Kibicuje Fc Barcelonie ale i szanuje wszystkie pozostałe kluby. Jestem dość tolerancyjny i żeby zbyt nie "słodzić", resztę wiecie z tego jak się zachowuje.

 

12.Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Zajmowałem 2x i radziłem sobie powiem szczerze, że dobrze.

 

13.Obowiązkowe mikro: Rzecz jasna, posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAG .

 

POWODY ?

 

1.Miły dla innych .

 

2.Kultura

 

3.Ogarnia moim zdaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK ! :D

 

 

 

-Gracz ogarniety

 

-Aktywny na forum

 

-Mila osoba

 

Mysle ze sobie poradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mhm , HardeQ .. Admin CODMOD , UnBanTeam , jeszcze może moderator. JAk dla mnie ogarnia na forum , widzę go prawie codziennie ( jak mnie nie ma on i tak czuwa ;d,tęskni za mną ) Przestrzega regulaminu , nie widziałbym skargi jeszcze na niego , więc masz moje TAK.HardeQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Masz moje tak. Powody: Ograniasz bez problemów UBTeam, stanowisko moderatora ma jakby samo w sobie UBTeam, więc tego nie zaniedbasz. Jesteś kulturalny i pomocny. Rozmowa z Tobą to sama przyjemność. Nie ma na Ciebe skarg i jesteś lubiamy. To tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

HardeQ, Twoja kandydatura została zaakceptowana. Jesteś bardzo pomocny na forum, nawet kosztem otrzymania bana próbujesz pomóc graczom. Zawsze można na Ciebie liczyć. Doskonale spełniasz swoją rolę w byciu adminem UnBan Team jak i Cod Moda. Niestety w związku z przyznaniem rangi Moderatora forum zostanie Ci zdjęta ranga UnBan Team, ale obowiązki z nią związane pozostają na Twoich barkach. Od dzisiaj pełnisz rolę Moderatora forum, w której zawiera się również funkcja odbanowywania graczy. Gratuluję.

 

akceptht.png

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...