Skocz do zawartości
Gość

skarga eR.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 2013-05-01 - 22:27

 

Nick admina/gracza, który zawinił: eR.

 

Świadkowie: Vandal. Kamillos.

 

Dowody: Zmiana mapy na eldorado po czym na czacie say pojawia się zdanie pana admina "zbyt często gracie tą mapę, zmiana" i bez żadnego pytania zapuścił jakaś mapę.

 

Uzasadnienie: Nie wiem czy tutaj panuje jakaś władza monarchy eR.'a czy co się dzieje. Pan ma kaprys i zmienia sobie mapy a 20 paru graczy ma iść za nim jak stado baranów. Następna sprawa to miny znajdujące się w pobliżu schodów, stawia sobie je blisko schodów. Po napisaniu na u@ odezwał się pan monarcha i pytaniem masz jakiś problem do mnie. Niestety nie mam ss z zaistniałej sytuacji bo później już dało rady stawiać miny dalej. Jednak wieże w h@ którzy nie raz już widzieli skargę na tego admina odnośnie min i jakoś zareaguje. Dbam o ten serwer dlatego też chce by admin także znał regulamin i liczył się z graczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak może i ta mina się tam gdzieś znalazła koło schodów ale jakbyś wlazł na samą górę schodów i chciał ją przeskoczyć to śmiało by ci się udało.... I nie kręć mi tu lodów że by się nie dało bo dałoby się. Tym bardziej ty synek grasz Ninja i wbiłeś się w te miny bo nie doleciałeś gdzie chciałeś.

 

 

 

Co do zmiany mapy to jedynym moim błędem jest że nie zrobiłem VOTE tylko od razu ją zmieniłem.

 

Ale gdy Aquax się mnie zapytał czy ludzie ją polubili że ją gramy to odpowiedziałem mu z czystym sumieniem "Ja ją zmieniłem". Dostałem odpowiedź od Aquaxa i Cousecente "BARDZO DOBRZE"

 

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia prócz tego że nie zrobiłem VOTE.

 

I ciekawy jestem jak tobie by się podobało grać co 3 mapę "West,Eldo,Assault i DD2"

 

To się robi nudne.

 

Ale poproszę H@ żeby zrobili mapy z automatu a nie w kółko to samo.

 

Dziękuję idę spać...

 

Jak dostanę jakaś sensowną odpowiedź to jeszcze coś jutro napiszę jak nie to nie mam zamiaru się wykłócać co i jak...

 

 

 

Dobranoć:****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja mogę to potwierdzić, jeśli to jakoś pomoże. Tą zmianą złamał jedną (lub nawet dwie) z zasad admina, cytuję:

 

1. Admin jest dla graczy i serwera - nigdy odwrotnie!

 

15. Jeżeli na serwerze znajduje się inni admini to zmianę mapy (lub inną ważną zmianę) należy konsultować między sobą. [nie dotyczy H@]

 

Jeśli mowa o miny to na żadną nie wpadłem, ale najpewniej to co napisał mój przedmówca jest prawdą.

 

A jeśli gracze chcą pograć na mapie de_eldorado to niech grają to ich wybór, jeśli admin chce zmienić to mógłby najpierw się spytać jaką mapę gracze chcą, albo poinformować że chce przetestować jakąś mapę (podając nazwę mapy).

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lukas... Jaką eR. Zasadę 15-stą złamał. Jesteście ty i Wyindywidualizowany adminami aby miał z wami coś konsultować?

 

Skoro H@ napisali, że dobrze zrobił to dobrze zrobił, a natomiast na miny nie macie żadnego dowodu... Czyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1. Jaki synek? Myślisz że jesteś starszy rok lub dwa i taki tekst ciśniesz? A i lody to Ty może kręcisz na swojej wiosce.

 

Po 2. Nie wiem co ty robisz w administracji i jeszcze jesteś jej opiekunem skoro cały czas spinasz i po prostu jesteś chamski. Może jesteś dobry w tym co robisz ale liczy się człowiek i to jak go traktujesz.

 

Po 3. Sam się przyznał że miny były pod schodami więc na co dowody? Regulamin określa w sposób zrozumiały że tak nie można. A jeżeli chodzi o mapy to niech wyrzuca te co się powtarzają i będą ludzie grać nowe mapy. Tylko zobaczymy ilu będzie na nich ludzi grało. Jestem zbulwersowany że h@ nie będąc na serwerze podejmują takie decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie można kłaść na schodach i w bliskiej odległości ;) Jak były kawałek dalej?

 

A może po prostu eR. biegł i kliknął "e"... Jeżeli się nie mylę, to "e" stoi koło "w' i cholernie łatwo się pomylić nie patrząc na klawe[ja tak często jade ale nie gram z minami itp ;d].

 

Miej bulwersa na cały server od razu.

 

Synek w tych czasach to podstawowe określenie, jakby mi 12latek powiedział "Synek" to bym się nie zdziwił.

 

"A i lody to Ty może kręcisz na swojej wiosce." - No teraz to ty zaatakowałeś złym zachowaniem i nie zdziwię się jak dostaniesz za to 10%.

 

Admin to człowiek, błędy też popełnia i myślę, że eR. dopilnuje aby ich więcej nie robić.

 

 

 

 

 

PS. Nie jestem po żadnej stronie, stwierdzam fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeżeli by popełnił błąd to nie zaczął by wypisywać "masz do mnie jakiś problem". Nie wiem co jest obraźliwego w tym co napisałem więc nie wiem w czym problem. Chętnie Ci je oddam za to że wypowiadasz się w temacie, który Ciebie nie dotyczy. Wiesz co Ci powiem? Wiem że to Twój "przełożony" więc zachowaj swoje spostrzeżenia dla siebie bo są stronnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeżeli by popełnił błąd to nie zaczął by wypisywać "masz do mnie jakiś problem".

 

 

 

 

eR. ma "twardy" charakter i nie daje wejść sobie na głowę. Ale jakby był złym i nieodpowiedzialnym adminem to H@ nie powierzyli by mu stanowiska, które obecnie zajmuje :).

 

 

 

Znaczy wydaje mi się, że mam prawo do pisania w tym temacie, ponieważ:

 

1. Nalezę do uB Team

 

2. Mam prawo do własnego zdania.

 

3. Znam eR. i bywałem na serverze z nim nie raz w tym samym czasie, więc wiem co robi.

 

 

 

eR. jest opiekunem, moimi przełożonymi są aquax, nightwolf i consecuente.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ta już raz słyszałem odpuść eR. bo on wiele przeszedł w życiu. Ciekawe czy do ludzi ze swojej okolicy też jest taki.

 

 

 

Ad. Fajnie że jesteś w ubteam ale to skarga na admina wiec tutaj widziałbym wypowiedzi świadków a na koniec h@. Twoje posty są zbędne bo Cię nie było na serwie. Popraw mnie jeśli się mylę.

 

Ad 2. Prawo to ty masz ale do brania udziału w dyskusjach, akceptacji dla adminów oraz nowości na serwerze. Tam możesz do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale zaznaczyłem, że widziałem nie raz podobne[przypadkowe] sytuacje różnych graczy.

 

Nie wiem czy to było dokładnie wtedy ale wszedłem na chwilę na nicku "Podróżuje fiatem 126p" [nick po mixie- zapomniałem zmienić] ale po 3 minutach wyszedłem[bo musiałem biec do sklepu].

 

Jeżeli aż tak bardzo tego pragniesz to nie będę brał udziału w dalszej dyskusji na ten temat ;d

 

Miłego dnia i pozdrawiam HQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra od najważniejszego po pierwsze eR. nie powinien do Ciebie pisać "czy masz jakiś problem" jeżeli faktycznie tylko zwróciłeś mu uwagę (i tu do Ciebie eR. jesteś adminem więc masz dawać przykład a nie jeszcze rzucać głupimi tekstami za swoje błędy.) po 2 to że zmienił mapę to tak jak twierdzi jedyny błąd że nie zrobił vota ale pomijając ten fakt to dobrze zrobił, też mnie denerwuję że są grane Ciągle 3 mapy. Jeżeli chodzi o te miny jeżeli faktycznie stały w niedozwolonym miejscu to teraz admin powinien po prostu przeprosić że się pomylił...

 

 

 

Także reasumując z eR'em pogadam żeby trochę wyluzował bo faktycznie może przesadza trochę ostatnio i na tym zakończę dyskusję jeżeli któryś z H@ będzie chciał coś dodać lub eR. to sobie otworzy tymczasem zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Er, chciałbym dzisiaj z Tobą porozmawiać na TS jak znajdziesz chwilkę. Co do min dowodów nie ma więc nic powiedzieć nie mogę. Zmiana mapy faktycznie odbyła się poza graczami, a jest to niedopuszczalne. Faktycznie powiedziałeś nam na TS o zmianie mapy, jednak byliśmy wtedy dość zajęci i nie do końca zrozumieliśmy. Proszę znajdź chwilkę dla mnie na TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po 1. Jaki synek? Myślisz że jesteś starszy rok lub dwa i taki tekst ciśniesz? A i lody to Ty może kręcisz na swojej wiosce.

 

Po 2. Nie wiem co ty robisz w administracji i jeszcze jesteś jej opiekunem skoro cały czas spinasz i po prostu jesteś chamski. Może jesteś dobry w tym co robisz ale liczy się człowiek i to jak go traktujesz.

 

Po 3. Sam się przyznał że miny były pod schodami więc na co dowody? Regulamin określa w sposób zrozumiały że tak nie można. A jeżeli chodzi o mapy to niech wyrzuca te co się powtarzają i będą ludzie grać nowe mapy. Tylko zobaczymy ilu będzie na nich ludzi grało. Jestem zbulwersowany że h@ nie będąc na serwerze podejmują takie decyzje.

 

 

 

 

 

 

Ogólnie to ja tu się do niczego nie przyznałem.

 

Nie napisałem że postawiłem je tak żebyś nie mógł ich przeskoczyć.

 

Jakbyś wszedł na górę schodów to śmiało byś je przeskoczył.

 

Po 2 napisałeś na u@ " i ty jesteś opiekunem hahahaha"

 

Czyli przez to zrozumiałem że masz do mnie jakiś problem.

 

I jeżeli chodzi ci o to czy dla znajomych też jestem cięty to powiem ci że jestem bardzo cięty.

 

Nie lubię ludzkiej głupoty i tyle.

 

I nie mieszkam na wsi ziomuś...

 

Ale to już tutaj się nie będę wykłócał to to kto gdzie mieszka.

 

Poza tym wszystkim to szkoda że wy wszyscy jesteście odważni na forum....

 

 

 

A co do pana staszQa to wiem że to twój kolega i jak nie ma nic do powiedzenia to niech się nie wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

O co ci chodzi er.. pomylilem sie gdy pisalem post i kazali mi go usunac, a ze ja nie mam do tego uprawnien, to zrobilem trzy-kropek. Nic on nie mial wnosic do sprawy waszej. Tak wiec wyluzuj drogi opiekunie! xddddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A propo przepraszania to jeszcze nie było napisane. Czekam z niecierpliwością na ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...