Skocz do zawartości
Gość

Typowy Pjotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Typowy Pjotr

 

Wiek: 15 Lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminem byłem praktycznie na każdej sieci gdzie zacząłem więcej grać. Kiedyś pisałem swoje pluginy, nie trudne takie np. na wymuszanie interpu czy innych komend. Potrafię obsługiwać ftp, wgrywać pluginy itd itd. Nawet na paru serwerowniach, byłem Supportem AMX, więc raczej wiem co to znaczy być Adminem na serwerze, pokazując to z 100x.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

 

Staż w CS-sie: 8lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Bardzo długo gram, w dni robocze nawet 6-7h a w dni wolne od szkoły/pracy to z 10h jest. Nie banuję za darmo, wczoraj grałem cały dzień, a cheaterów było jak grania z tydzień. Po prostu już nie mogłem wytrzymać. Myślałem sobie Cs schodzi na psy.. 75% gamerów odpala. Nawet mi 2x zrobiono ss i chciano 3x. Wiadomo po paru godzinach męczacej gry z cheaterami admin wszedl i pobanował (Nie wszystkich), ale większość. Gram praktycznie 3/4 Dnia, więc mam czas na banowanie odpaleńców. Nie siedze w tym od wczoraj tylko od 8lat, więc potrafie to robić i mam doświadczenie. Piszę poprawnie po polsku (czasem) zdarza mi się zrobić błąd z powodu szybkiego pisania. Mówie, z wami jestem tylko 2dni, ale grałem tylko co nie jeden przez 5dni.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Mhhhhm, może no laifie ale no z 7h będzie. W tym znajde czas na przyjaciół, rodzinę ITD.

 

Kontakt: Steam v4q nick gala1337

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytałeś podanie? Umiem pisać pluginy, ale nie wszystkie. Np. wymuszacz interpu, czy plugin vipa... Dałeś nie bo ja Ci dałem nie, nie za nie. Trudno ale jestes smieszny ziomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@up Sory, że się wypowiadam, ale koleś napisal " ZJEBANY SERWER" "DUPNY SERWER" To mu odpisałem, to wypierdalaj. Albo Typek Neo[t] Wieżdża mi na matke, ze przyjedzie do mnie wyrucha mnie i zgwalci matke.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja swój głos kieruje ku "TAK" jest miły, ogarniety , kulturalny przynajmniej jak jestem na serwerze to się jeszcze nie spotkałem żeby jakiegoś gracza traktowam wulgarnymi słowami często go widuje na DD2 na forum też bardzo często także nada się :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


potrafisz pisac pluginy powiadasz jesli tak to napisz mi plugin na vipa bez generatora vipow na amxx jesli to zrobisz jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE

 

1. Wczoraj dołączyłeś do nas na forum.

 

2. Masz 6h przegrane na serwie minimum to 30.

 

3. Widziałem jak niezbyt kulturalnie wyrażasz się do graczy.

 

4. Tu się popisałeś http://multi-head.pl/showthread.php?tid=6210&page=2 oskarżasz bezpodstawnie byle tak dalej.

 

5. Nie przypominam sobie żebyśmy na TS rozmawiali.

 

 

 

Tutaj masz kryteria:

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum,

 

- Posiadanie mikrofonu,

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy,

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze,

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam,

 

- Minimum 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...