Skocz do zawartości
Gość

Podanie by BaKsiO.!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:BaKsiO.!

 

Wiek:16 lat 8 maja. Mam nadzieję, że tak może być.

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Praktycznie zerowe, lecz mam swoje usprawiedliwienie, gdyż trzeba w końcu spróbować. Nauczenie amxx to jest 3 minuty i może mnie tego nauczyć kolega. Trzeba mieć ten pierwszy raz.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3

 

Staż w CS-sie: 3 lata

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Hmm, trudne pytanie, bo nie lubie rozmawiać o sobie ;) Więc, znam interpunkcję i ortografię, nie jestem wulgarny a raczej staram się pomóc i nauczyć kogoś grać lub dać mu jakieś wskazówki. Nie kłócę się z ludźmi na chat'cie o byle co, a niektórych takich widziałem co wyzywali za zabicie ;P. Myślę także, że potrafię odróżnić skilla od wh. Prosiłbym także o nie patrzenie kiedy dołączyłem na forum, gdyż gram długo na serwerze i nie potrzebowałem forum ale teraz to się zmieniło ;)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3h w zależności czy mam wolne od szkoły. ;)

 

Kontakt: GG: 32990129, Skype: BlowPerfect, Steam: |BaKsiO.!|

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam ale na serwerze jestem od kilku tygodni. A może to ty nie za często wchodzisz na serwer ? ;) z forum się zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE :/ Aktywność na forum poopraw (tak jak ja xD ) . Jak poprawisz będę na tak :>

 

Za krótko na serwie poza tym jesteś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NA NIE !

 

AMXX : 3 - nauczyć się w 3 minuty? nie możliwe.

 

Na serwerze nie widuję Cie + Aktywność na forum.

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BaKsio ani razu Cię nie widziałem na serwerze , popraw aktywność na forum narazie masz tylko 2 posty z czego ten jeden jest pod swoim podaniem napisany. Powinieneś nie pisać pod swoim podaniem widać po Tobie , że nie znasz regulaminu forum + konto założyłeś tylko dla podania.Po drugie słabo znasz amx więc nie wyobrażam sobie Ciebie jako admina.NA serwerze masz przegrane tylko 4.28 godzin. Popatrz: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=BaKsio&Search=Search . Wyraźnie jest napisane , że przed złożeniem podania trzeba mieć przegrane conajmniej 30h...Niestety nie daje Ci pozytywnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem Cie nigdy admina nie miales. Zawsze musi byc ten pierwszy raz przykro mi ale jestem na nie znajomosc amx 3.A ty chces miec adma na serwerze 32 slotowym.Sory chlopcze nie ogarniesz.Mam dla Ciebie rade jest duzo hostingow na ktorym mozesz sb wziac serwer testowy naucz sie wgrywac pluginow (proste) i tam naucz sie amx ogarniac

 

 

 

 

 

 

 

Pozdro by Swirlandia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przepraszam ale na serwerze jestem od kilku tygodni. A może to ty nie za często wchodzisz na serwer ? ;) z forum się zgodzę.

 

 

 

 

Jeśli chodzi o mój głos jestem na "NIE" Nie widać cię na serwie... Nawet jeśli nie wchodzi za często na serwer to są inni co wchodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...