Skocz do zawartości
Gość

Vinci ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Karolek Da Vinci ;*

 

Wiek: 15

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na kilku serwerowniach :> A ejstem aktualnie na jednym xD (dzięki Hardeq, bo nie zauważyłem)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10 (w byciu adminem xD, nie pisanie pluginów :>)

 

Staż w CS-sie: 5 lat. Rok nonsteam, 4 lata steam.

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Gram dzisiaj rano na serwier i jest na serio mnóstwo czitów. A z reguły mam czas właśnie rano i zdarza mi się być wieczorem. A w dzień jest tyle czitów, że grać się nie da :(

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-5

 

Kontakt: Steam: Vinci ? ;x GG: 43895726

 

 

 

_________

 

Może mnie nie przyjmiecie z tego względu iż, mała aktywność na forum, mało gram na serwie - ale od dzisiaj zaczynam :D A uwierzcie mi, umiem to co potrzebne adminowi :)

 

 

 

Z góry pozdrawiam i dziękuję. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie. "jestem adminem na kilku serwerowniach :>" Mniej czasu na nasz server.

 

Też grałem rano, a żadnego chitera nie widziałem więc to jest podstawowa gadka.

 

[Nic do Ciebie nie mam ale mała aktywność i wgl nic Ciebie nie znam :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra bądźcie na nie, ale z rana zawsze są czity. Piszę też to keidy właśnie ejst czit. ;/ A chciałbym temu zapobiec, że wbija czit i każdy już wychodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz admina na innej sieci , wątpie, żebyś ogarnął tu i tam..Po drugie na serwerze masz mało przegrane + Piszesz pod swoim własnym podaniem i Ty chcesz pełnić te funkcję...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie nie, masz 15 lat. Tyle co ja, ale po twojej pisowni to śmiać tak troche mi się chcę. Nie chodzi o błędy ale ogólnie składnię, interpunkcję, wysłowienie ogólne..

 

 

 

Dlaczego TY .!: Gram dzisiaj rano na serwier i jest na serio mnóstwo czitów. A z reguły mam czas właśnie rano i zdarza mi się być wieczorem. A w dzień jest tyle czitów, że grać się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

Uzasadnienie: Nie znamy Cię wcale, masz admina na obcym serwerze a my poszukujemy lojalnych ludzi spędzających czas na serwerze naszej sieci i jemu poświęcając pełną uwagę.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...