Skocz do zawartości
Gość

Podanie by DarkCzechx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DarkCzechx

 

Wiek: 16 (Dokładniej, 25 maja)

 

Staż na forum: Malutko, ale to się odrobi. Jakieś dwa dni.

 

Czas spędzony na forum: Około ośmiu godzin.

 

Doświadczenie w ocenianiu: 10/10

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak, obsługiwałem.

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie i nigdy nie będę :)

 

Dlaczego Ty?: Chciałbym wam pomóc, obciążyć was z pracy itp. Każdy z nas ma życie realne, więc nie każdy ma czas na wykonywanie swoich obowiązków, a ja chciałbym wam tylko pomóc.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: To będzie zależało od nauki i spraw prywatnych, ale powiedzmy że w tygodniu ok 4h (mam tutaj na myśli każdy dzień tygodnia), w weekend dłużej.

 

Coś od siebie: Mam na imię Krzysztof, lubię jeździć na desce (skateboarding and snowboarding), grać na gitarze akustyczno - klasycznej i uszczęśliwiać ludzi.

 

------------

 

Wiem że jestem nowy na forum, mało kto mnie zna...

 

Składam podanie, ponieważ mam sporo wolnego czasu i chciałbym go dobrze wykorzystać pomagając wam. Chciałbym, abyście dali mi tą szansę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponieważ znamy się już około 2 lat, razem działaliśmy przy jednej sieci to jestem na wielkie TAK. Wiele razem przeszliśmy, znał wszystkie hasła do forum i serwerów. Człowiek godny polecenia. Wielkie TAK ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ponieważ znamy się już około 2 lat, razem działaliśmy przy jednej sieci to jestem na wielkie TAK. Wiele razem przeszliśmy, znał wszystkie hasła do forum i serwerów. Człowiek godny polecenia. Wielkie TAK ode mnie.

 

 

 

 

Tak jak tu consek się wypisał to ja w to uwierze i myślę , że będziesz dobrze pełnił funkcję UnBanTeam.Masz moje TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ponieważ znamy się już około 2 lat, razem działaliśmy przy jednej sieci to jestem na wielkie TAK. Wiele razem przeszliśmy, znał wszystkie hasła do forum i serwerów. Człowiek godny polecenia. Wielkie TAK ode mnie.

 

 

 

 

Jak consek tak mówi to jestem na tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam Cie za bardzo na ts i na forum na razie mała aktywność lecz masz od naszego Pana H@ Consecuente ,,tak". Więc Masz u mnie również na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie Nie... Boże to się w głowie nie mieści co to jest za człowiek... Nierozgarnięty, wulgarny i strasznie "Nieprzyjacielski". Jedyna osoba, której bym się pozbył z tej serverowni -,-...

 

 

 

Taki Mały Joke... Jestem na Tak... Poznałem go przedwczoraj i już zdążyłem z nim pograć oraz się dogadać... Jest dokładnym przeciwieństwem tego co napisałem u góry i takich ludzi powinniśmy jako Sieć szukać.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli szanowana osoba do której lubię spamić napisała, że dobrze zna tego oto Pana to i ja jestem oczywiście na Tak.

 

 

 

Pozdro dla Conska ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...