Skocz do zawartości
Gość

skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: Przed chwilą

 

Nick admina/gracza, który zawinił: y0 chyba, tak mi się wydaje. niewiem

 

Dowody: -

 

Świadkowie: -

 

Uzasadnienie: -

 

Powiem tak, typ mnie chyba sprawdzał, ja Sb gram jak Sb gram, lubię sobie machać celownikiem gdy biegam / lubie gre w szybkim tempie, ganianie za fragami ale owy admin napisał na admin say'u żebym tak nie machał celownikiem bo dostane bana, oczywiście wyśmiałem go i powiedziałem że taki jest mój styl gry i tak będę sobie grał. dostałem kicka, wchodzę pytam za co on odpowiada "Mówiłem ci coś" Napisałem mu żeby się do mojego stylu gry nie przypierdalał i otrzymałem bana za kulture na 1h.

 

Proszę o ukaranie tego admina, bo to że się przywala do mojego movementu jest śmieszne i nie mam zamiaru grać tak jak on czyli jak jakaś ... i ruszać sztywno celownikiem. Jak coś mu nie pasowało mógł mi zrobić ss czy coś, bo to co on odje.. to serio, kpina chyba.

 

ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dogek, Typ mnie kickuje za to że macham celownikiem - normalne? Sądził że odpalam mógł zrobić dem/ss a nie mnie wkur... bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"1. Ban słuszny, za kulturę ;

 

2. Bez dowodów, dostaniesz 10 % .

 

3. A co do y0, jeżeli to co mówisz to prawda to "y0" trochę przesadził "

 

 

 

DoGeK poczytaj pkt. 1 i 3...

 

Co do skargi, moim zdaniem kick za styl gry był trochę nie sprawiedliwy. Ale czy masz na to jakiś dowód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban nie był słuszny bo najpierw ma być upomnienie potem ban.

 

y0 przesadził i to na 100% , nie można dawać kicka/bana za własny styl gry ( jak się nie podoba to ss'y )

 

ale bez dowodów więc skarga będzie odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki dowód :|?

 

Wyłączyłem grę po otrzymaniu bana a to że dostałem bana za kulture i za to że kick to sprawdzić możecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosiłem gracza o zaprzestanie dziwnych dla mnie ruchów celownika, aby wyeliminować podejrzenie oszustwa. On jednak totalnie mnie zignorował, nie wyjaśnił, że to mogą być jego wyuczone ruchy, dlatego w ramach ostrzeżenia wyrzuciłem go. Mogłem od razu nagrać demko i z automatu dać bana do wyjaśnienia sytuacji (ssy nic by tu nie dały) - ale to by wzbudziło jeszcze większe emocje i byłby większy problem. Gracz po powrocie od razu stał się niekulturalny, obrażał mnie (zresztą i w tym wątku widzę teksty, które nie są dla mnie zbyt pochlebne, ale pozostawię to bez komentarza) co zakończyło się wspomnianym 'banem za kulturę'. Jak widzicie, bana za formę gry nie dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze powinieneś nagrać demko lub zrobić ss'y {i uwierz są programy, które wychwycą kolesia, który gra na dopalaczach}. Po drugie jakim prawem wyrzucasz gracza z serwa? Wyrzuciłeś go za to, że machał sobie celownikiem, a Tobie się to nie podobało? Według mnie powinieneś zostać za to ukarany, no ale w sumie nie mnie to osądzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wątek zamykam. Igorenek, gracz może sobie nawet zamazać klawiaturę fekaliami i nie powinno Cię to interesować. Jeśli masz podejrzenia co do uczciwości gry robisz ss`y bądź kręcisz demko (lub ściągasz odpowiednie demko).

 

Tefgie chamskie zachowanie będzie na naszych serwerach i forum zawsze karane, bez względu na sytuację jaka zaistniała. Pohamuj się od wyzwisk. Chcesz sobie pobluzgać, rób to pod nosem lub zadzwoń do kolegi/koleżanki.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...