Skocz do zawartości
Gość

Skarga na gracza Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

Kod: Jaki kod?

 

Data i godzina: 15

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Prezes (gracz)

 

Dowody: http://www.speedyshare.com/ZZpgc/prezes.rar

 

Świadkowie: np admin, który mi robił ssy

 

Uzasadnienie: Składam skargę na tego gracza! Wyzywa mnie już od rana od wh i tak jak na screenie, podjudza adminów przeciwko mnie a sam biega na ns i kto wie czy nie na wh. Czego oczekuje? Żeby dostał chociaż bana za słownictwo bo tylko ja czekam na ub a ten sobie śmiga i ogar adminów, żeby posiedzieli trochę na spect i obserwowali poczynienia gry podejrzanego a nie na pałę walić ssy komu popdanie kiedy byle kto napisze na u@. Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem, to nie można obrażać innych graczy. A "lebie jebany" to raczej obraza wiec konsekwencje powinny być wyciągnięte. A admini powinni reagować (banować) graczy, którzy obrażają innych. To jest jeden z obowiązków admina, a robienie ss'ów bo ktoś napisał na u@ że inni czitują, to debilizm (bez urazy). Jeśli jest podejrzenie, że ktoś czituje, to idzie się na SPECTA i admin ocenia, czy ktoś jest "odpalony" czy nie. Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z tego co wiem, to nie można obrażać innych graczy. A "lebie jebany" to raczej obraza wiec konsekwencje powinny być wyciągnięte. A admini powinni reagować (banować) graczy, którzy obrażają innych. To jest jeden z obowiązków admina, a robienie ss'ów bo ktoś napisał na u@ że inni czitują, to debilizm (bez urazy). Jeśli jest podejrzenie, że ktoś czituje, to idzie się na SPECTA i admin ocenia, czy ktoś jest "odpalony" czy nie. Pozdrawiam :*

 

 

 

 

Masz jakieś "ale" do naszej kompetencji? Coś źle robimy?

 

Myślisz, że Twoim zdaniem na serwerze siedzi ciągle admin? Zadziwię Cię mój przyjacielu. Każdy nie będzie siedzieć przez cały dzień. Nie grasz na serwerze, więc nie wiesz co się dzieje, brakuję nam adminów, więc rekrutacja jest ON.

 

To co opisałeś to są oczywiste zadania admina, więc się kompromitujesz.

 

Tak nawiasem mówiąc, nie pisz do płci męskiej ":*", bo różne rzeczy można o Tobie pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Badek dobrze powiedział !! A jak ty jesteś taki ogarnięty to z tego co wiem na Jailu się nie da grać bo dzieci się drą i nikt ich nie uspokaja więc najpierw ogarnij adminku na jailu ,a potem mów co mają robić inni admini ! Dzięki ,Dobranoc ,PA

 

A co do sprawy to gościa trzeba ustawić do pionu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra Panowie uspokójcie się.

 

Nie wypominajcie sobie co kto źle robi bo nie o tym temat.

 

Zobaczycie gościa to go zbanujcie za obrazę.

 

A resztę spraw co do pełnienia funkcji Administratora wyjaśnijcie sobie na pw. Dziękuję

 

 

 

Close/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...