Skocz do zawartości
Gość

Morderca najlepszy admin pod słońcem <3

Rekomendowane odpowiedzi

Morderca 'lamus + admin frajer' = ban :)

 

 

 

Dobrze że zwalczasz chamstwo (mnie), szkoda że do innych reguł się nie stosujesz. Ty i Twoja klasa za bardzo sie lubicie, chyba aż tak za bardzo że przez nią łamiesz regulamin. TXT, czy to jest tak że admina i VIPa nie dotyczy ten punkt regulaminu? Tylko normalni gracze którzy nie płacą muszą przestrzegać zasad?

 

Pomijając fakt że pisałem na y@ pare razy o cziterach, bo mieli ewidentne WH musiałem poczekać chwilę aż szanowny Pan skończy rozgrywkę (expienie i /ks).

 

 

 

Najgorsze że wczoraj usunąłem bind F5, bo wszedłem na jakiś ruski serwer w nocy i F5 zbindowało mi na 'quit'. Szkoda że pomyślałem o tym dopiero jak juz zrobiłem screeny, trudno. Screeny których nie udało mi się zapisać dotyczą TXT dzisiaj na de_alexandira (czy jakos tak). Za to mam foteczkę z 06-02-2013 20:19

 

 

 

Focia.......................................................................: http://img189.imageshack.us/img189/5499/deelldorado0000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


d0n ty też przeczytaj regulamin ale Forum bo czerwony ,zielony,niebieski kolor jest wyłącznie dla administracji :) zmień go bo ktoś z moderatorów albo administracji wlepi ci 10% :D

 

 

 

a tak czy siak morduch nie powinien chodzić po txt regulamin dotyczy wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co nie zmienia faktu że Morderca nie stosuje się do regulaminu serwera. Pomijam już fakt jego 'adminowania', prosić admina żeby zbanował czita - śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


d0n z tego co ja wiem to tam można zwykłą klasą wejść wystarczy mieć zręczność skoczka i 200/300 grawitacji i da rade tam wskoczyć ;]

 

 

 

//Przenoszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku po pierwsze wieki czasów tam wszedłem. i jak mi to zarzucono przeprosiłem i więcej tam nie wchodzę. jest to z przed 3 miesięcy. Po 2 masz problem zgłaszasz go na u@ a nie piszesz na zwykłym czacie. Ponieważ napisałeś to i typ jeśli coś miał to wyłączył.

 

CO do twojego zachowania na serwerze to nie mam pytań wyzywać + obrażać innych w tym admina ciekawa sprawa. i masz kolejnego minusa pogratulować oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ShanDy co też nie zmienia żadnego z faktów. Txt jest zakazane.

 

PS. Morderca jest zawieszony z adminem jeżeli się nie mylę.

 


 

wyzywać + obrażać innych w tym admina ---> W każdym bądź razie Admin to jest gracz. Niczym się nie wyróżnia oprócz tego, że admin jest dla graczy i ma im pomagać. Nie wyróżniaj adminów bo co do zasad są tak samo ustosunkowani jak gracze [tylko zaznaczam].

 

Było nie było, d0n dał ten ss ponieważ ruski server mu bindował [tak napisał].

 

Ja mam steam to robie jeszcze zrzuty ale zawsze dorzucę przez Print Screen SysRq i wkleje do painta. Wiem, że mam dowód na 100% na kogoś i tyle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@morderca, zapomniałem dodać że te screeny są z de_alexandria (czy jakos tak). Jak wchodzisz na dachy i palmy... A to było dzisiaj.

 

 

 

@hardeq, jak robie screeny klawiszem Print Screen na klawiaturze, widac tylko jakby LOGO wersji cs jak mam (xtream).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po dachach nie skakałem. więc mi nie wciskaj.. a na palmę wchodziłem. dla zdjęcia. po za tym nikogo nie biłem i wam pisałem ze dla fotki. więc jest to tylko czepianie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...