Skocz do zawartości
Gość

Problem - Lagi przy poruszaniu się

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, otóż od kilku dni mam lagi na cs bardzo utrudniające grę, ping mam w spokoju dopóki nie zacznę się ruszać, jak stoję i się nie ruszam to ping mam normalny i wszystko normalnie wygląda ale jak tylko zacznę się poruszać to nie idzie grać, odrazu dodam że wszystko inne mam powyłączane.Czy nie wie ktoś czym to może być spowodowane i jak to ewentualnie naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każda aplikacja w tle może spowalniać pracę cs'a. Nawet steam i jego "procesy".

 


 

Proponował bym pozbycie się niepotrzebnych śmieci, które spowalniają prace komputera[ logi itp]. Ewentualnie proponowałbym ładnie zdefragmentować dysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


On zaczął tak lagować z 3 dni temu i w tym okresie nic nei zmieniałem na komputerze, te same aplikacje tylko wcześniej nie lagowało a teraz laguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na innych serwerach też przynajmniej na tych multi head, na innych niebyłem ale na Awp cod i jailu tak mam, nigdzie indziej nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem Ci Toxic , szczerze, że ja też tak mam, tylko , że co jakiś czas, gram gram a tu raptownie ścina i ping po 700-1000 , ale ogólnie nic nie jest włączane gram tak jak grałem , ale ping skacze i strasznie mnie klatkuje . Jak mocno mi zetnie , to wyskakuje mi błąd i muszę jeszcze raz C'sa włączyć . A mam tak od paru dni , tylko mówię , że mi się to dzieje rzadko , więc nie zaprzątam sobie tym głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chyba wiem co zrobić. :) To wszystko przez aktualizacje steam ( przynajmniej u mnie: ping po 1000 lub większy). Poczytałam na internecie i znalazłam. Należy usunąć wszystko z Half Life i wkleić pliki z tego : http://www59.zippyshare.com/d/11030103/620851/counter-strike.zip oraz wpisać w parametry startowe to: -nofbo -nomsaa . Pewnie to co piszę już się powtarza, ale jak miałam ten problem (już kilka razy) to pomogło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak ze zaktualizowałem cs'a i lagów nie było ale wtedy wystąpił 2 porlbem czyli ten ze mikro mruga i nie słychać, to wróciłem do wersji z przed aktualizacji tam mikro słychać ale lagi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...