Skocz do zawartości
Gość

MIX klanowy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki pomysł żeby zrobić mecz Mixowe pomiędzy klanami z cod'a o jakąś nagrodę ustaloną przez H@ np. premium na miesiąc ,albo VIP'a . Co na to Admini no i wy ludzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie muszą ale sądzę jak by była jakaś nagroda to i by było większe zaangażowanie i większa rywalizacja ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. Są klany, które składają się z czołowych graczy TOP15. Jaki z tego wniosek? Wiadomo, że taki klan wygra... A jak wygra inny... Zostanie posądzony o cheaty... Ponieważ dla nie których to niezrozumiałe, że ktoś zabije kogoś kto maniaczy cały dzień. Wyjdą z tego tylko potyczki i obelgi. Wielkie NIE. PS. Pisane z telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie. Są klany, które składają się z czołowych graczy TOP15. Jaki z tego wniosek? Wiadomo, że taki klan wygra... A jak wygra inny... Zostanie posądzony o cheaty... Ponieważ dla nie których to niezrozumiałe, że ktoś zabije kogoś kto maniaczy cały dzień. Wyjdą z tego tylko potyczki i obelgi. Wielkie NIE. PS. Pisane z telefonu...

 

 

 

 

Zauważ, że gracze, którzy nie są w topce grają lepiej na zwykłym serwerze (bez DOPALACZY) niż na codzie.

 

Wiadomo... Są lepsi i gorsi :)

 

 

 

Jestem jak najbardziej ZA!!! why not? :)

 

Dla sprawdzenia swoich umiejętności, a także dla samej satysfakcji z gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie. Są klany, które składają się z czołowych graczy TOP15. Jaki z tego wniosek? Wiadomo, że taki klan wygra... A jak wygra inny... Zostanie posądzony o cheaty... Ponieważ dla nie których to niezrozumiałe, że ktoś zabije kogoś kto maniaczy cały dzień. Wyjdą z tego tylko potyczki i obelgi. Wielkie NIE. PS. Pisane z telefonu...

 

 

 

 

ostatni mecz admini kontra gracze udowodnil ze to wcale nie jest prawda ze kto jest w top15 gra lepiej od innych graczy na zwyklym serwerze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem pomysł fajny ale nie zamkniemy serwera na takie gry. Natomiast nie ma innego gdzie jest cod zainstalowany. Nie wiem czy o to Wam chodzi, czy może o zwykły mix bez klas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hajzerowi chodzi o mixy na serwerze naszym MIXowym.

 

Taka propozycja jest w dziale: Multi-Head.pl [MIX]-----> propozycje. (może troszkę inna, ale na tym samym polega)

 

 

 

Można zrobić ogólny turniej i już... tak jak jest w propozycji w dziale serwera mixowego.

 

Admini reprezentowali by serwer + różne drużyny składające się ze zwykłych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi mi o normalnego mixa Consecuente nie o takiego na serwerze cod ;ppp Normalny mix 5 vs 5 po 2 rundy ! Po dwóch rundach wygrani przechodzą dalej . Była by całą tabela ale zależy ile by klanów się zgodziło ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HardeQ jak by byl mix na cod ;d to było by masakryczne to. bo jak typ dajmy to z 60 levlem ma szanse na moje rakiety ;d ? chyba nie ma ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie Mordera to nasz klan by zjechał każdego jak by mial być mix z coda :P po za tym jesteśmy w top15 więc by to nie miało najmniejszego sensu :P a zawsze można grać na mixach :P tylko potrzeba jest dużo graczy żeby to miało sens :P Więc czekamy na innych graczy... Proszę też o graczy ffa i innych serverow mh na wypowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to Proszę graczy i Adminów CoD-MoD o podanie jakiś składów. prosze dobrać sie w jakieś drużyny 5 +rezerwowi :).. Propozycje pisać w tym dziale i w dziale mix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...