Skocz do zawartości
Procentowy

Unban Team By DoGeK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xDoGeK

 

Wiek: 16

 

Staż na forum: 18-02-2013 data rejestracji

 

Czas spędzony na forum: 4 DNI 17 GODZIN ;p

 

Doświadczenie w ocenianiu: Wydaję mi się, że mam duże doświadczenie do oceniania ssów, demek, itp ;p ponieważ pełniłem już taką funkcję na innym serwerze :)

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Zazwyczaj za Ping :)

 

Dlaczego Ty?: Pomyślałem, że pomogę w sprawdzaniu ss'ów,demek, ponieważ ja zazwyczaj chodzę do szkoły ok godziny 9, a wracam ok godziny 14, więc mogę sprawdzić ssy rano, jak i wieczorem :)

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Dużo, zazwyczaj mam ciągle włączone forum :)

 

Coś od siebie: Wydaję mi się, że ogarnę tą funkcję mam już trochę doświadczenia, więc nie powinienem mieć z tym problemów :) .

 

 

 

UPDATE 17.04.2013

 

 

 

 

 

Liczę na Pozytywne rozpatrzenie mojego Podania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@Edit

 

 

 

Sorry kolego ale jestem na nie !.Dlaczego?? masz 15 lat sieć serwerów MH jest bardzo dobrze rozwinięta więc dobrze by było jak regulamin nieco uległ by zmianie w tak ważnych wyborach i wymagany wiek to wiek 17-latka,jeśli chodzi o Unban. Kto się z mną zgodzi ?

 

 

 

 

 

PS:Kolego z całym szacunkiem ale nie chce cię urazić pamiętaj jestem twoim kolegą z MH i nie oceniam nikogo.

 

 

 

Słuchaj, wiek to tylko liczba,liczy się to co człowiek ma w głowie. Więc jeśli chodzi Ci o mój wiek to ja za tydzień kończę 16 Lat, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozytywne. Hmm Pomyślę. Tylko liczysz się z tym, że to nie będzie tylko ss ale także rozczytywanie skarg i próby zaradzania im[zakaz zamykania rzecz jasna], oglądać demka z cheaterami i wiedza do pomocy graczom :) Wiesz o tym i jesteś pewny, że dasz rade.

 

PS. Nie odpowiadaj w temacie tylko napisz na PW [nie rób spamu w temacie :)]

 

 

 

Po odpowiedzi jestem na Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No problemu za dużego na forum nie robisz ;](Niekiedy Spam ale to i ja robię nikt idealny nie jest) w grze też nie wiec chyba będzie dobrze

 

Wiec Na razie jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry kolego ale jestem na nie !.Dlaczego?? masz 15 lat sieć serwerów MH jest bardzo dobrze rozwinięta więc dobrze by było jak regulamin nieco uległ by zmianie w tak ważnych wyborach i wymagany wiek to wiek 17-latka,jeśli chodzi o Unban. Kto się z mną zgodzi ?

 

 

 

 

 

PS:Kolego z całym szacunkiem ale nie chce cię urazić pamiętaj jestem twoim kolegą z MH i nie oceniam nikogo.

 


 

Zmieniam zdanie,dlaczego? przekonałeś mnie wiadomościami PW dam ci szanse i więżę w cb.

 

 

 

PS:Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem raczej na tak bo tu jak widac trzeba co jakis czas patrzeć czy ktos nie cheatuje ale musle ze sobie poradzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem neutral mały staż na forum jak chcesz moje tak zapraszam na tsa w piątek o 18h+ chociaż moje zdanie nie jest tak ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja raczej tez dałbym mu szanse on jest bardzo ogarnięty też go często widuje na serwerze także nie było by problemu go przyjąć .Dajcie mu szanse : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...